Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Galeria Krakowska z pierwszym w Małopolsce salonem Bath & Body Works

W Galerii Krakowskiej został otwarty pierwszy w województwie salon Bath & Body Works.

Nowy koncept amerykańskiej firmy w największej Galerii
w centrum Krakowa jest utrzymany w nowoczesnym stylu i oferuje pełną gamę produktów, w tworzeniu których specjalizuje się znana na całym świecie marka.

Salon w Galerii Krakowskiej jest utrzymany w minimalistycznym stylu. Cegła na ścianach oraz niebiesko-biała kolorystyka nadają wnętrzu industrialny klimat. Na ok. 55 mkw. powierzchni klienci znajdą oryginalne produkty Bath & Body Works: żele pod prysznic, balsamy, mgiełki do ciała, świece oraz zapachy do domu.

Marka Bath & Body Works powstała w 1990 roku w Ohio. Od początku istnienia stawia na innowacyjność i jakość. Czerpiąc inspiracje z mody i natury oferuje szeroką gamę kosmetyków, zapachów do wnętrz oraz perfum.

Sieć Bath & Body Works posiada ponad 1600 salonów na świecie, z czego dotychczas tylko cztery salony w Polsce (w Warszawie, Gdańsku i Katowicach). Nowy koncept w Galerii Krakowskiej jest pierwszym salonem tej marki w Małopolsce. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


zakładanie trawników
zakładanie trawnika krok po kroku jak założyć trawnik z siewu aby soczysta zieleń trawy cieszyła nas latami co jest najważniejsze gdy zakładamy

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »