Moda » Odzież

Galeria Krakowska z rabatem na radość

Galeria Krakowska z rabatem na radość
Zobacz więcej zdjęć »
Trafiony prezent, wygodna forma płatności i 10% rabatu. Galeria Krakowska przygotowała dla swoich klientów akcję rabatową zachęcającą do zakupu kart podarunkowych. Kupujący taką kartę w dniach od 18 lutego do 2 marca zaoszczędzą 10% jej wartości.

Karta podarunkowa Galerii Krakowskiej to trafiony prezent na każdą okazję. Promocja „Rabat na radość” to okazja, aby taką kartę kupić 10% taniej. Warunkiem wzięcia udziały w akcji jest doładowanie karty kwotą od 100 do 1000 złotych w czasie trwania promocji. Wartość doładowań jest ograniczona i wynosi łącznie 300 000 zł z możliwością zakończenia akcji po wyczerpaniu tej puli.

Karta podarunkowa to idealne rozwiązanie dla osób szukających inspiracji na prezent – obdarowana osoba ma możliwość samodzielnego wyboru wymarzonego prezentu spośród wszystkich sklepów dostępnych w Galerii Krakowskiej.

Akcja promocyjna odbędzie się w dniach 18.02-2.03 w godzinach otwarcia Galerii Krakowskiej lub potrwa do wyczerpania puli kart w promocji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »