Firma » Biznes

Galeria Krakowska z salonem Xiaomi Mi Store

Galeria Krakowska z salonem Xiaomi Mi Store
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Krakowska poszerza ofertę – do grona najemców dołączył salon Xiaomi Mi Store.

Na powierzchni 102 mkw. klienci znajdą flagowe produkty chińskiego giganta, a wśród nich bestsellerowe hulajnogi Mi Electric Scooter czy oczyszczacze powietrza z serii Purifier. To pierwszy salon marki w centrum Krakowa.

Salon Xiaomi Mi Store w największej Galerii w centrum Krakowa został zaprojektowany w koncepcie minimalizmu – tak, aby klient mógł skupić się na obcowaniu z produktami. W wystroju przeważają akcenty z drewna i metalu, które są idealnym tłem dla technologicznych nowości.

W nowym salonie w Galerii Krakowskiej klienci mogą przetestować m.in. wszystkie modele telefonów dostępnych w polskiej sieci dystrybucji, inteligentne sprzęty domowe czy akcesoria GSM. W asortymencie znajdują się również bestsellerowe produkty marki na całym świecie: hulajnogi Mi Electric Scooter oraz oczyszczacze powietrza z serii Purifier.

Marka Xiaomi została założona w 2010 roku przez chińskiego przedsiębiorcę Lei Juna. Jej działalności przyświeca wizja innowacyjności dla każdego, co oznacza, że wysokiej jakości produkty tworzone przy użyciu najnowszej technologii powinny być dostępne dla wszystkich – stąd atrakcyjne ceny wysokiej jakości produktów.

Salon Xiaomi Mi Store w Galerii Krakowskiej jest siódmym sklepem marki w Polsce. Znajduje się na poziomie -1.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »