Firma » Biznes

Galeria Morena najnowocześniejsza w Polsce

Galeria Morena najnowocześniejsza w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Rozbudowane i zmodernizowane w tym roku gdańskie centrum handlowe Galeria Morena powiększyło się o najnowocześniejsze w Polsce kino Cinema 3D. Jego otwarcie planowane jest na 14 października 2016 r. Za wszystkie prace dotyczące generalnego wykonawstwa Galerii odpowiedzialna była spółka Dekpol.

W piątek 14 października 2016 r. na terenie gdańskiej Galerii Morena zostanie otwarte  najnowocześniejsze w Polsce i pierwsze na terenie Trójmiasta kino Cinema 3D z sześcioma klimatyzowanymi salami.  W ramach obiektu znajdzie się także nowoczesny bar oraz strefa chillout.

Wszystkie prace budowlane w ramach generalnego wykonawstwa powierzone zostały spółce Dekpol. Budowlana firma odpowiedzialna była również za rozbudowę i modernizację całego centrum handlowego Galeria Morena w Gdańsku, które zostało otwarte dla klientów w maju br.

„Prace w zakresie rozbudowy i modernizacji Centrum Handlowego Morena rozpoczęliśmy zaledwie rok temu. Wiosną tego roku oddaliśmy większość prac związanych z powierzchniami handlowymi. Teraz kompleks zyskał najnowocześniejsze kino 3D. W ramach realizowanych usług generalnego wykonawstwa przy rozbudowie i modernizacji obiektu naszym priorytetem zawsze była najwyższa jakość” – powiedział Mariusz Tuchlin, Prezes Zarządu Dekpol S.A.

Po przebudowie Galeria Morena liczy blisko 80 sklepów oraz 1900 miejsc parkingowych. W ramach realizowanej przebudowy Galeria zyskała zupełnie nową estetykę, a także nową strefę restauracyjną i strefę rozrywkową z nowoczesnym placem zabaw dla dzieci Kinderplaneta oraz klubem fitness Calypso. Wyjątkowym miejscem w zmodernizowanej Morenie jest zielony taras o powierzchni ponad 500 mkw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »