Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Galeria Raj znalazła sposoby na Jesienne Przebudzenie

Galeria Raj znalazła sposoby na Jesienne Przebudzenie
Zobacz więcej zdjęć »
Gimnastyka? Pośpiech? Kot domagający się jedzenia? A może wizyta komornika? Jakie są skuteczne sposoby na jesienne przebudzenie?

 

Galeria_RajCo zrobić, kiedy za oknami panuje mrok, trzeba wstać do pracy,
a poranna kawa nie pomaga? Odpowiedzi na to pytanie szuka Galeria Raj w Dębicy (ul. Rzeszowska 114). Do 23 listopada trwa konkurs „Jesienne Przebudzenie” skierowany do klientów Galerii. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych i podać swój sposób na skuteczne przebudzenie.

 

Pierwsza nagroda powędrowała do osoby, która jako sposób na jesienne przebudzenie, podała wizytę komornika. Takiej odpowiedzi jury zupełnie się nie spodziewało, dlatego postanowiło wyróżnić tę osobę nagrodą tygodnia: robotem kuchennym marki Bosch. Laureat II etapu jako element gwarantujący jesienną pobudkę wskazał stworzenie, które ma tyle samo zwolenników, co przeciwników – miauczącego kota. Zwycięzca III etapu postawił na pożądany przez wszystkich element – „trafioną szóstkę w Lotto”. Czwarta nagroda trafiła w ręce osoby, którą najskuteczniej budzą odwiedziny teściowej.

 

Konkurs trwa do 23 listopada. Nagrodami w konkursie są roboty kuchenne marki Bosch. Dodatkowo, codziennie dla pierwszych stu osób, które zrobią zakupy w Galerii
za minimum 50 złotych, organizahttp://raj-debica.pl

 


 

Więcej informacji udzielają:

 

Bartłomiej Gajda

Koordynator ds. Marketingu i PR

e-mail: bartlomiej.gajda@ivs.com.pl

nr telefonu: 515 098 762

 

Artur Mucha

Specjalista ds. Public Relations

e-mail:artur@prinspiration.pl

nr telefonu: 12 430 70 25Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »