Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Galeria Zaspa i choinka pełna prezentów - także dla Ciebie

Św. Mikołaj, który odwiedza Galerię Zaspa pamięta nie tylko o dzieciach, ale i o dorosłych. W najbliższą sobotę zostawi dla odwiedzających masę ciekawych prezentów. Zdobyć może je każdy, kto tego dnia zrobi w galerii zakupy.

Św. Mikołaj w tym roku celebruje swoje imieniny już dwa dni wcześniej. Jak na niego przystało zamiast przyjmować prezenty, będzie je rozdawał. Tym razem zrobi to w nietypowy sposób. Przygotowaną, wysoką na 3 metry drewnianą choinkę ozdobi niezwykłymi bombkami. Dlaczego niezwykłymi? Bo każda z nich będzie kryć jakąś nagrodę. By ją zdobyć, wystarczy wziąć udział w akcji mikołajkowej. Będąc w sobotę na zakupach w Galerii Zaspa należy zabrać ze sobą paragon. Ten na kwotę powyżej 50 złotych można zarejestrować w specjalnym punkcie konkursowym. Hostessy po jego weryfikacji zaproszą do zabawy i samodzielnego złowienia upominku za pomocą długiego wysięgnika. Wśród prezentów będą słodycze oraz świąteczne dekoracje. 

 

Uwaga - akcja trwać będzie od godz. 11:00 do godz. 16:00 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin i szczegóły akcji dostępne będą na stoisku promocyjnym w dniu wydarzenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »