Firma » Biznes

Galeria Zaspa jest otwarta

Galeria Zaspa jest otwarta
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Zaspa zaprasza na zakupy. Większość sklepów jest otwarta i działa w standardowych godzinach. Zakupy w galerii są bezpieczne. Na terenie obowiązują zasady reżimu sanitarnego.

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem, w Galerii Zaspa otwarte są sklepy pierwszej potrzeby tzn. sklepy spożywcze oraz lokale posiadające w ofercie kosmetyki, artykuły higieniczne, wyroby medyczne i farmaceutyczne czy prasę. Bez zmian działają również punkty usługowe oraz gastronomiczne, w których jedzenie można zamawiać z dostawą do domu lub z odbiorem osobistym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W Galerii Zaspa otwarte pozostają:

- INTERMARCHE

- ROSSMANN

- APTEKA DOZ

- ŻABKA

- CUKIERNIA SOWA

- PIEKARNIA CUKIERNIA RASZCZYK

- PIEKARNIA CUKIERNIA SZYDŁOWSKI

- DOMINO'S PIZZA

- CAMELLIA

- INMEDIO

- FOTO BRAVO

- PRALNIA EBS

- BANK PKO BP

- WAL-TOM

- PERFEKT GSM

- KANTOR WYMIANY WALUT

- KWIACIARNIA

- SYNEVO

- SALON FRYZJERSKI „AKCJA CIĘCIE”

- NALIS ART EXPRESS

W Galerii Zaspa otwarty jest również punkt odbioru zamówień dokonanych w sklepie internetowym RTV Euro AGD. Punkt zlokalizowany jest na poziomie 1, przed wejściem do salonu. Zamówienia wydawane są od poniedziałku do soboty w godzinach: 9:00 - 21:00.

 

Pozostałe sklepy oraz wyspy handlowe są nieczynne.

Galeria Zaspa przypomina, że w dni powszednie w sklepach spożywczych, drogeriach oraz aptece obowiązują godziny dla seniorów. Od 10:00 do 12:00 zakupy w pasażu zrobią wyłącznie osoby powyżej 60 roku życia. Klienci muszą również pamiętać o obowiązujących zasadach. Na terenie sklepów o powierzchni do 100 mkw. może przebywać 1 osoba na 10 mkw. natomiast w lokalach powyżej 100 mkw. 1 osoba na 15 mkw. Klienci zobowiązani są również do zasłaniania nosa i ust oraz częstego używania płynu odkażającego bądź stosowania rękawiczek jednorazowych. Rekomendowane są również płatności bezgotówkowe (kartą płatniczą, telefonem, smartwatchem, BLIKiem). 

Wszystkie aktualne informacje m.in. dotyczące funkcjonowania sklepów, dostępne są na w fanpage’u Galerii Zaspa na Facebooku: https://www.facebook.com/galeriazaspa/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »