Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Galeria Zaspa świętuje Dzień Matki i Dzień Dziecka!

Galeria Zaspa świętuje Dzień Matki i Dzień Dziecka!
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę, 25 maja, Galeria Zaspa zaprasza na wyjątkową celebrację dwóch pięknych świąt – Dnia Matki i Dnia Dziecka. Na gości czekać będą atrakcje, które sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany zarówno dla mam, jak i dla ich pociech.

Akcja Pro Sale dla Mam 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z okazji tego wyjątkowego dnia, każda mama, która dokona zakupów na kwotę minimum 100 zł, otrzyma prezent w postaci owocowych kosmetyków do pielęgnacji ciała. To wspaniały sposób, by podziękować wszystkim mamom za ich codzienny trud i miłość.

Zabawa dla Dzieci 

Najmłodsi będą mogli wziąć udział w ekscytującej zabawie pomiaru refleksu. Specjalna maszyna z guzikami, które zapalają się w losowej kolejności, będzie wyzwaniem dla zręczności i szybkości. Najbardziej zwinne dzieciaki mają szansę na wygranie balonów w kształcie owoców oraz pyszne bubble tea na orzeźwienie po zabawie. Mnóstwo śmiechu i uśmiechu – gwarantowane!

Do wspólnego świętowania Galeria Zaspa zaprasza wszystkich w godzinach 10:00 do 16:00. To połączone święto będzie idealną okazją do spędzenia czasu razem, cieszenia się wspólnymi chwilami i skorzystania z promocji.

Do zobaczenia w Galerii Zaspa — miejscu, gdzie zakupy łączą pokolenia!

 

 

 

Galeria Zaspa (dawne ETC Gdańsk) to najstarsze centrum handlowe w Trójmieście znajdujące się na terenie dawnego lotniska we Wrzeszczu, którego początki sięgają lat 20-tych XIX w. Dzięki modernizacji przeprowadzonej przez Grupę Capital Park klienci Galerii Zaspa mogą komfortowo robić codzienne zakupy, a odpowiedni dobór markowych sklepów i punktów usługowych umożliwia załatwienie wszystkich spraw w jednym miejscu. Na dwóch piętrach centrum o powierzchni blisko 8.700 mkw. znajduje się 30 lokali handlowo-usługowych m.in. supermarket Intermarche, drogeria Rossmann, sklep Euro RTV AGD, Pepco oraz siłownia Calypso. Ofertę galerii uzupełniają Cukiernia Sowa, Piekarnia Szydłowski i Dominos Pizza oraz liczne punkty usługowe tj. kantor, kwiaciarnia, salon fotograficzny, apteka oraz pralnia. Do dyspozycji Klientów jest 185 naziemnych miejsc parkingowych oraz stojaki rowerowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »