Moda » Odzież

Galeria Zaspa zaprasza na zakupy

Galeria Zaspa zaprasza na zakupy
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Zaspa jest już niemal w całości otwarta. Wyjątek stanowi Klub Fitness, który zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów do 6 czerwca pozostaje nieczynny.

Klienci wybierając się na zakupy, muszą jednak stosować się do kilku ważnych i obowiązujących zasad związanych z bezpieczeństwem oraz higieną.

Odwiedzający mogą w pełni korzystać z oferty Galerii Zaspa. Otwarte są zarówno sklepy, punkty usługowe, jak i wyspy handlowe. Nieczynny jest wyłącznie klub fitness. Jednak przebywając na terenie pasażu handlowego należy pamiętać o wprowadzonych obostrzeniach, rekomendowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny.

W Cukierni Sowa oraz w Domino’s Pizza dozwolone jest już spożywanie posiłków na miejscu, lecz konieczne jest zachowanie odpowiedniego dystansu od drugiej osoby. Ograniczona została więc liczba stolików. Na wizytę w salonie fryzjerskim i kosmetycznym należy się umawiać telefonicznie lub zarezerwować przez Internet.

W trosce o bezpieczeństwo Klientów i pracowników w Galeria Zaspa obowiązują również inne zasady m.in. zachowania odpowiedniego dystansu (2 metry) oraz w miarę możliwości stosowania płatności bezgotówkowych (karta płatnicza, telefon, smartwatch, BLIK). Klienci nadal zobligowani są także do noszenia osłony ust i nosa oraz stosowania jednorazowych rękawiczek podczas zakupów. Warto także korzystać z płynów odkażających, dostępnych na terenie w centrum. Zaleca się zajmowanie co drugiego miejsca parkingowego.

Galeria Zaspa dokonuje wszelkich starań, by zakupy były bezpieczne. Na bieżąco dezynfekowane są części wspólne i często dotykane elementy.

Większość sklepów w galerii otwartych jest już w standardowych godzinach 09:00-21:00, sklep Intermarche od 6:00 do 22:00. Informacje na temat szczegółów oraz ewentualnych zmian znaleźć można na stronie internetowej www.galeriazaspa.pl oraz na fanpage’u na Facebooku. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »