Dom » Budownictwo

Galeria Zegrzyńska niemal w całości skomercjalizowana

Galeria Zegrzyńska niemal w całości skomercjalizowana
Zobacz więcej zdjęć »
Kilka miesięcy temu Galeria Zegrzyńska rozpoczęła swoją działalność. Obiekt mieści się w Legionowie na pograniczu dzielnic: Piaski, Centrum i Bukowiec. Bezpośrednio przy ulicy Zegrzyńskiej 1D, tuż przy jednej z najruchliwszych dróg w województwie mazowieckim – drodze krajowej nr 61.

Już wkrótce do grona najemców dołączy Papiernik by Empik

 

Galeria Zegrzyńska to miejsce, na które wiele lat czekali mieszkańcy Legionowa oraz okolicznych miejscowości. Zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych – dworca kolejowego oraz przystanków autobusowych, gwarantuje łatwy dojazd z każdej części Legionowa.  Obiekt został oddany do użytku zgodnie  z planami inwestora w maju tego roku. Budowa galerii handlowej rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2017 roku i trwała 15 miesięcy.

 

Inwestor systematycznie poszerza listę najemców galerii. Jedną z pierwszych firm, która uruchomiła swój punkt usługowy w budynku był fitness Zdrofit. Klub wyposażony został między innymi w salę do cross trainingu, strefę wolnych ciężarów oraz maszyn siłowych. Swoje delikatesy otworzył również JBB Bałdyga – jeden z największych producentów wędlin w Polsce. Odwiedzający galerię znajdą w niej niebawem: bank, piekarnio-cukiernię, punkt gastronomiczny oraz przychodnię lekarską LEG MEDICUS, oferującą między innymi badania USG, specjalistyczne porady, zabiegi w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej oraz osocza bogatopłytkowego.

 

Inwestor zadbał również o najmłodszych mieszkańców Legionowa i okolic. W najbliższym czasie do grona najemców Galerii Zegrzyńskiej dołączy Papiernik by Empik. To zupełnie nowy koncept znanej głównie ze sprzedaży książek i płyt sieci sklepów. Od momentu uruchomienia pierwszego punktu na warszawskim Ursynowie, sieć dynamicznie się rozrasta, obejmując swoim zasięgiem kolejne lokalizacje. W przyjaznych, kameralnych wnętrzach Galerii Zegrzyńskiej na klientów Papiernik by Empik czekać będzie szeroki wybór artykułów szkolnych, papierniczych, biurowych a także zabawki, wybrane nowości książkowe i sekcja książki dziecięcej. Sklep oferuje wszystko, co jest potrzebne do tworzenia – produkty kreatywne zarówno dla dzieci, początkujących plastyków, jak i półprofesjonalistów.

Pozyskanie tak znanego i rozpoznawalnego brandu jakim jest Empik to wyraz zaufania i podkreślenie wysokiej rangi naszego obiektu na stołecznej mapie galerii handlowych. Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta produktów biurowych oraz plastycznych trafi w gusta mieszkańców  Legionowa i okolic. Liczymy między innymi na obecności najmłodszych fanów rysowania, którzy znajdą tu wszystko, co niezbędne do realizowania swoich artystycznych pasji – przekonuje Daniel Balla, prezes zarządu WRI Investment.

Przypomnijmy, że do użytku oddano łączną powierzchnię ponad 2200 m2. Obecnie w Galerii wydzielono kilkanaście lokali handlowych oraz punktów usługowych. Obiekt wyposażony został w parking zewnętrzny na ponad 50 miejsc postojowych (w tym miejsca dla niepełnosprawnych i matek z dziećmi) oraz tereny zielone przed budynkiem. Centrum handlowe jest w pełni dostosowane do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

 

Więcej informacji o obiekcie dostępnych jest pod adresem: www.galeriazegrzynska.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ProjektKomunikacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »