Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Gamescape w II etapie konkursu ODYS 2023

Gamescape zakwalifikowało się do II etapu konkursu na najlepszą jakość usług turystycznych ODYS. Konkurs organizowany jest przez Krakowską Izbę Turystyczną, a partnerem strategicznym jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się 26 października br.

Konkursu ODYS jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów w branży turystycznej. Tradycja konkursu sięga 1995 roku, a jego ostatnia edycja miała miejsce w 2019 roku. Po przerwie spowodowanej przez pandemię, inwazję Rosji na Ukrainę i niepewnej sytuacji w branży turystycznej Krakowska Izba Turystyki reaktywowała konkurs w 2023r.  Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja najlepszych produktów i ofert turystycznych w Małopolsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 „Cieszymy się, że znaleźliśmy się w gronie 12 podmiotów wyróżnionych kwalifikacją do II etapu konkursu ODYS. Jest nam niezmiernie miło, że nasze produkty i usługi zostały dostrzeżone przez krakowską branżę turystyczną. To dla nas istotny sygnał, że światowy trend gamifikacji pojawia się w Krakowie i środowisko dostrzega jego ogromny potencjał dla rozwoju turystyki w Małopolsce.” – powiedziała Patrycja Curyło, współwłaścicielka i ekspertka ds. gamifikacji w Gamescape.

W tegorocznej edycji konkursu mogły wziąć udział podmioty gospodarcze działające w branży turystycznej w województwie małopolskim zgodnie z przepisami prawa. Zgłoszone podmioty ocenia Kapituła powołana przez organizatora, w skład której wchodzą przedstawiciele samorządów gospodarczych i terytorialnych, uczelni wyższych, mediów i eksperci z branży turystycznej. W tym roku na zwycięzców czeka 5 głównych nagród i 5 równorzędnych wyróżnień w takich kategoriach jak: turystyka wyjazdowa, turystyka przyjazdowa, turystyczne usługi transportowe, branża HoReCa oraz inny rodzaj działalności związany z turystyką – wydarzenie, atrakcja turystyczna, usługa przewodnicka.

 

Gamescape powstała w 2015 roku w Krakowie. Jej misją jest łączenie edukacji i zabawy w wyzwalaniu talentów i potencjałów, integrowanie zespołów poprzez aktywację współpracy, wykorzystania logicznego myślenia i działania pod presją czasu. Jest jedną z największych firm w branży escape room w kraju, jedną z najstarszych w Krakowie. Od ponad 8 lat zespół Gamescape projektuje i tworzy gry miejskie, obiektowe i rozrywkę w stylu escape rooms w wersji pozytywnej – Adventure Rooms – stacjonarnie, mobilnie i online, dla klienta indywidualnego i grup zorganizowanych.

Grywalizacja, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) to stałe elementy oferowanych wrażeń. Twórcy Gamescape mają na koncie ponad 14 wybudowanych pokoi zagadek, ponad 270 przeprowadzonych gier miejskich, a z ich oferty skorzystało już 25 tyś. osób. Gamescape jest współautorem m.in. „Filharmonia Escape Room” – prestiżowego projektu organizowanego dla Filharmonii Krakowskiej, a także laureatem projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Galeria Marzeń – zagrajwsztuke.pl. Więcej informacji na temat Gamescape na stronie www.gamescape.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Gamescape

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »