Moda » Odzież

Garażowe Łowy startują w lutym w CH Osowa

Garażowe Łowy startują w lutym w CH Osowa
Zobacz więcej zdjęć »
Już 11 lutego w CH Osowa odbędzie się tzw. wyprzedaż garażowa. Dla odwiedzających wydarzenie będzie to doskonała szansa na okazyjne zakupy najróżniejszych przedmiotów z drugiej ręki, zgodnie z ideą zero waste, zaś dla wystawców - możliwość sprzedaży niepotrzebnych już przedmiotów.

Każdy, kto ma w swoim domu nadmiar niepotrzebnych rzeczy będzie mógł przynieść je na wielką wyprzedaż w CH Osowa. W niedzielę niehandlową, 11 lutego, od godziny 10.00 do 14.00, w gdańskiej galerii, po raz pierwszy odbędą się Garażowe Łowy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Celem wydarzenia jest wsparcie idei zero waste i propagowanie ekologicznych postaw. Zamiast wyrzucać niepotrzebne, zalegające w kącie domu przedmioty, można wystawić je na sprzedaż i tym samym nadać im drugie życie. Na wyprzedaży można wystawić nie tylko ubrania i dodatki, ale także meble, sprzęty gospodarstwa domowego, porcelanę, ceramikę, zabawki, książki, płyty CD, płyty winylowe i inne przedmioty, które mają szansę znaleźć nowego właściciela. Z kolei klienci Garażowych Łowów będą mieli doskonałą okazję skorzystania z atrakcyjnych cen i „upolowania” niepowtarzalnych rzeczy, niedostępnych w sieciowej, komercyjnej sprzedaży.

Od dawna popularne na zachodzie „garażówki”, zyskują coraz większe grono zwolenników również w Polsce. Wydarzenia tego typu wpisują się w trendy działania na rzecz ekologii oraz ideę zero waste i są rozwiązaniem tzw. win-win, na którym zyskują zarówno wystawcy, jak i kupujący, którzy uwielbiają wyszukiwać unikatowe perełki do swoich szaf czy też wnętrz domów. Cieszymy się, że możemy zaprosić mieszkańców Trójmiasta na Garażowe Łowy do CH Osowa. To pierwsza edycja tego wydarzenia i mamy nadzieję, że nie ostatniamówi Dariusz Rudziński, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wyprzedaży jako wystawcy, mogą zapisywać się, wysyłając zgłoszenie mailowo, na adres osowa@sierrabalmain.com. Zgłoszenia przyjmowane są do niedzieli 4 lutego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zapisy możliwe są jedynie dla osób pełnoletnich. Organizacja stoiska i jego wyposażenie, jak stoły, koce, czy wieszaki, leży po stronie wystawców. Pełen regulamin wraz z zasadami udziału w akcji jako wystawca dostępny jest na stronie CH Osowa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »