Kultura, sztuka » Kultura

Gąsiorowska i Stano | EMPIK Manufaktura

Gąsiorowska i Stano | EMPIK Manufaktura
Zobacz więcej zdjęć »
Dziesięć inspirujących rozmów Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano z Polkami, które bez wątpienia można określić mianem kobiet sukcesu. Szczere wyznania o życiowych sukcesach i porażkach, o dążeniu do celu i cenie, jaką przychodzi im za to zapłacić.

Dziesięć inspirujących rozmów Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano z Polkami, które bez wątpienia można określić mianem kobiet sukcesu. Szczere wyznania o życiowych sukcesach i porażkach, o dążeniu do celu i cenie, jaką przychodzi im za to zapłacić. Jak sobie radzą w chwilach słabości? Skąd czerpią energię? Na łamach książki Całe szczęście jestem kobietą” (Agora) swoje historie opowiedziały między innymi – Anna Dymna, Marta Frej, Beata Sadowska, Grażyna Torbicka czy Maffashion. Spotkanie z autorkami odbędzie się już 13 kwietnia w salonie Empik Manufaktura.


Całe szczęście jestem kobietą” to dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację. Jak wygląda ich codzienność? Jak się regenerują? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie? Na te pytania odpowiadają bohaterki książki Gąsiorowskiej i Stano. Jak tłumaczą autorki – kobieta spełnia się, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas.

Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka są przykładem na to, że kobieta może się realizować na wiele sposobów. Aktorka i dziennikarka, które prowadziły rozmowy podkreślają – Spotykałyśmy się z bohaterkami, naszym zdaniem mądrze przechodzącymi drogę, którą same sobie wyznaczają. Chciałyśmy w ten sposób zmotywować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki – podkreślają.

Roma Gąsiorowska – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, projektantka mody. Zdobywczyni Złotych Lwów i Złotej Kaczki za najlepszą rolę kobiecą (film „Ki” w 2011 roku). Szerszej publiczności znana między innymi z takich produkcji, jak: „Wojna polsko-ruska”, „Listy do M.”, „Sala Samobójców”, „Warsaw by night”, „Córki dancingu”.


Sylwia Stano – doktor kulturoznawstwa, literaturoznawczyni. Dziennikarka, kuratorka i autorka kampanii społecznych promujących czytelnictwo. Wspólnie z Zofią Karaszewską napisała książki „Ada, to wypada” oraz „Pod podszewką”. Założycielka firmy Bibliocreatio, wyróżniona przez magazyn „Brief” miejscem w pierwszej 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie.


Roma Gąsiorowska, Sylwia Stano

13 kwietnia, godz. 18:00

Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BusinessandCulture

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »