Dom » Wnętrza

Gdy elegancja puszcza oko, czyli Domoteka z nową marką

Gdy elegancja puszcza oko, czyli Domoteka z nową marką
Zobacz więcej zdjęć »
Niezwykła oferta nowo otwartego salonu Lissy w warszawskiej Domotece, łącząca stylowe meble i nietuzinkowe stoły bilardowe, pozwala na jednoczesną swobodę, jaką cieszymy się podczas kameralnych imprez i rozrywkę, towarzyszącą wypadom do miasta.

„Chodźmy pograć w bilard!" - powiedział niejeden uczestnik towarzyskiego domowego spotkania. Ile razy jednak zdarzyło się, że to życzenie nie zostało zrealizowane? Marka Lissy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów ze swoim bogatym asortymentem, wykonanym z najlepszych materiałów - przede wszystkim naturalnego drewna i forniru. Polska firma szczyci się produkcją mebli precyzyjnych, które swoją jakością i dbałością o detale nie ustępują miejsca światowym renomowanym producentom. Klienci odnajdą w salonie odpowiednie meble niezależnie od preferowanego stylu. Od eleganckich, drewnianych stołów czy ław, aż do tych nowoczesnych, wykonanych z metalu i szkła. Mogą też liczyć na profesjonalną pomoc projektantów, zarówno w aspekcie technicznym, jak i estetycznym.


Produkty Lissy powstają w oparciu o potrzeby wymagających klientów i pozwalają na urządzenie jadalni, salonu i gabinetu. Oferta obejmuje także meble wykonywane pod wymiar, jak biblioteki, oraz realizację indywidualnych projektów architekta. Najbardziej charakterystycznym rozwiązaniem oferowanym przez firmę jest umiejętne łączenie mebli z najwyższej półki z produkcją stołów bilardowych, spełniających rygorystyczne normy światowych organizacji bilardowych. Eleganckie stoły, które na co dzień pełnią funkcję użytkową, w każdej chwili można zmienić w centrum domowej rozrywki. Mechanizmy są różne: zarówno możliwość odwrócenia, jak i ukrycia płótna pod zdejmowanym blatem. Dla pełnej aranżacji klienci mogą dobrać ciekawy i funkcjonalny barek. Firma wprowadziła także usługę projektów indywidualnych, pozwalających na aranżację każdego pomieszczenia pod wymiar i w zgodzie z upodobaniami kupujących.

Firma Lissy powstała w polskim zagłębiu stolarskim - Dobrodzieniu. Od kilkunastu lat z powodzeniem działa na rynku, stale rozszerzając swoją sieć sprzedaży. Nowy obiekt w Domotece jest już 8. salonem marki.

Lokal znajduje się obok salonu Ludwik Styl, na parterze Domoteki, i zajmuje powierzchnię 100 mkw.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.domoteka.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »