Dom » Wnętrza

Gdzie jest okap – przegląd modeli sufitowych i do zabudowy marki Ciarko Design

Gdzie jest okap – przegląd modeli sufitowych i do zabudowy marki Ciarko Design
Zobacz więcej zdjęć »
Okapy kuchenne Ciarko Design to urządzenia, które przyciągają uwagę nie tylko wyrazistą formą i odważnym wzornictwem. W ofercie polskiego producenta znajdziemy także propozycje, które spełniając swoje funkcje, pozostają ukryte ponad linią wzroku.

SUFITOWE

Okapy sufitowe Estrella i Estrella White Glass to idealne rozwiązanie dla osób ceniących przestronne wnętrza. Montaż okapu w zabudowie sufitowej sprawia, że urządzenie staje się niemal niewidoczne dla użytkownika. Dużym atutem jest zewnętrzny silnik, który może być zamontowany w przestrzeni podsufitowej razem z okapem lub oddalony od korpusu – pozwala na to dodatkowo dołączany przewód.  Dzięki takiemu rozwiązaniu, silnik urządzenia może być zainstalowany w innym pomieszczeniu, np. na poddaszu.

Estrella łączy w sobie wysokiej jakości materiały oraz najlepsze rozwiązania techniczne. Spód okapu wykonany został ze stali szlachetnej inox. Do wyboru mamy także wersję inox uzupełnioną o elementy białego szkła (Estrella White Glass). Dopełnieniem minimalistycznej estetyki jest oświetlenie LED, które stwarza komfortowe warunki do prac kuchennych. Pilot zdalnego sterowania ułatwia korzystanie z urządzenia.

Estrella Light marki Ciarko Design to nowoczesny okap sufitowy, dedykowany fanom minimalizmu i funkcjonalnych rozwiązań. Urządzenie nie tylko spełnia podstawową funkcję, jaką jest oczyszczanie powietrza, ale także, niczym panelowe oświetlenie sufitowe, stanowi dodatkowe źródło światła w kuchni. Dzięki specjalnej szybie podświetlanej przez paski LED, światło rozpraszane jest na całe pomieszczenie. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość 3-stopniowej regulacji jego natężenia. Okap wykonany został ze stali szlachetnej i szkła. Estrella Light charakteryzuje się dużą wydajnością, może pracować jako wyciąg lub pochłaniacz. Czterostopniowa regulacja prędkości pozwala na dopasowanie pracy silnika do aktualnych warunków panujących w kuchni. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu lub specjalnego pilota. Dzięki dodatkowemu przewodowi, możliwy jest montaż silnika w oddaleniu od korpusu, np. w innym pomieszczeniu.

DO ZABUDOWY

Model Caso to okap do zabudowy kuchennej. Urządzenie dostępne jest w dwóch szerokościach – 53 oraz 74 cm i dostosowane odpowiednio do szafek o szerokościach 60 cm i 80 cm. Caso wpisuje się w każdy styl wnętrza, bowiem jedynym widocznym elementem pozostaje podstawa okapu wyposażona w nowoczesny panel sterujący. Dzięki temu, że okap przeznaczony jest m.in. do montażu podszafkowego, urządzenie nie ogranicza przestrzeni, tak ważnej w przypadku kuchni o małej kubaturze. Efektowne oświetlenie LED i sterowanie typu soft touch wpływają dodatkowo na komfort użytkowania. Caso wyposażony jest w pilot, który ułatwia sterowanie okapem. Okap może pracować jako wyciąg lub pochłaniacz. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SferaGroupPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »