Technologie » Internet

Gdzie kupować materiały do nauki inwestowania - recenzja The Best Vouchers

Zanim trafiłem na pakiety edukacyjne, które można bez problemu kupić w Internecie, długo szukałem pomocy naukowych, które pomogą mi zrozumieć rynek kryptowalut.

Przeczytałem wiele książek, nadal śledzę newsy na portalach branżowych, uczestniczę w webinarach. Ciągle jednak szukam czegoś, co uporządkuje moją wiedzę i w jakiś sposób ją sprawdzi. Tak trafiłem na The Best Vouchers.

Pisałem w poprzednim tekście o tym, że pakiet edukacyjny polecił mi kolega. Powiem szczerze, że na początku nie byłem w 100% przekonany co do tego, żeby kupić własne materiały i myślałem, żeby skorzystać z jego zasobów. Do zakupu przekonało mnie jednak kilka czynników:

  • Po pierwsze, z pakietem edukacyjnym CryptoEddu otrzymałem gratis w postaci darmowej kryptowaluty. Zawiera on 90 jednostek Rippla. Jak na początek - nieźle.

  • Po drugie, zanim mogłem dobrać się do kryptowaluty, musiałem pobrać materiały edukacyjne, które zawierają aż 3 ebooki, z których dowiedziałem się po kolei: na czym polega w ogóle inwestowanie (bardzo uporządkowana wiedza), jak będzie wyglądać rynek kryptowalut w tym roku oraz (co najbardziej mnie ucieszyło!) otrzymałem poradnik z ćwiczeniami do wykorzystania na co dzień, w różnych sytuacjach. Na koniec wypełniłem test, który podsumował moją podstawową wiedzę o rynku kryptowalut. Poczułem, że to pełnowartościowy kurs inwestowania.

  • Po trzecie zaskoczyła mnie cena. Do tej pory spotykałem się z sytuacjami, że albo nie płaciłem nic (lokalne spotkania), albo płaciłem bardzo dużo (kursy). Materiały w umiarkowanej cenie (czyli takiej, która nie jest zbyt duża, jeśli porzucimy potrzebę inwestowania ;-)) nie zdarzają się często. Cenę materiałów edukacyjnych CryptoEddu (137 EUR) można porównać do zakupu kilku książek.

  • Po czwarte, materiały z The Best Vouchers są dostępne w wielu językach. To świetna opcja, z której mogą korzystać osoby na całym świecie.

  • Po piąte, spotkałem się z bardzo miłą obsługą klienta. W momencie, kiedy miałem problem z tym jak aktywować kartę The Best Vouchers, wystarczył jeden mail i sprawa została rozwiązana.

Moja opinia dotycząca tego pakietu edukacyjnego to 9/10. Czuję się zaskoczony ilością materiałów do nauki, a także testem, który sprawdził moją wiedzę. To porządna dawka informacji dla każdego, kto zastanawia się jak zacząć inwestować w kryptowaluty.

Jeśli znacie inne pakiety edukacyjne - piszcie w komentarzach, chętnie przetestuję każdą opcję i opiszę wam swoje doświadczenia!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Antoni Stokłosa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »