Rozrywka i wypoczynek » Sport

Gdzie na bowling?

Gra w kręgle obecna jest w naszym kraju od dawna, jednak dopiero ostatnie lata przyniosły jej prawdziwy rozkwit i popularność. Niewątpliwie miały na to wpływ profesjonalne kręgielnie.

Kręgielnia z prawdziwego zdarzenia to jedna wielka maszyna, która odpowiada za to, co dzieje się w trakcie rozgrywki. Układanie kręgli, zwracanie kuli i liczenie punktów to właśnie czynności, które są wykonywane całkowicie automatycznie, dzięki czemu możesz się skupić jedynie na grze. Zasady gry są proste, problematyczne może być dopiero przekonanie się na własnej skórze o tym, że strącenie wszystkich kręgli za jednym zamachem nie jest wcale zadaniem łatwym. Niemniej jednak rywalizacja sportowa i związane z nią emocje są nie do przecenienia.

Wiele osób kojarzyć może grę w kręgle z amerykańskimi filmami, jednym z najbardziej znanych może być tutaj bardzo popularna i w naszym kraju kreskówka „Flinstonowie”. Jak dobrze to widać w kinematografii, bowling to coś więcej niż kręgle, to również coś znacznie więcej niż zwykła aktywność fizyczna. Gra w kręgle to po prostu świetna rozrywka, doskonały wręcz pomysł na spędzenie fantastycznego wieczoru w gronie przyjaciół.

Jak na rozrywkę przystało, polskie kręgielnie zadbały również i o to, by można było w nich spędzić miło czas nie tylko pochylając się nad kulami. Prawdopodobnie wszystkie są stworzone w taki sposób, by w pobliżu torów znajdował się dobrze zaopatrzony bar, w którym możesz znaleźć przekąski, napoje ciepłe i zimne, a także alkohol. Taki bar w sali do gry w kręgle jest zazwyczaj naprawdę dobrze zaopatrzony, dzięki czemu wieczór w gronie znajomych może być naprawdę udany.

Z ogromnej popularności gry w kręgle korzystają również liczne polskie firmy, organizujące w tego rodzaju obiektach imprezy przeznaczone dla swoich pracowników. Podczas gry w bowling zespół współpracujący na co dzień w bardziej formalnym środowisku biurowym może się odprężyć i lepiej poznać, co z kolei może korzystnie wpłynąć na przyszłą współpracę. Jeśli jesteś właścicielem firmy lub też osobą odpowiadającą za rozwój kadr jakiegoś przedsiębiorstwa możesz rozważyć tego rodzaju imprezę. Satysfakcja gwarantowana.

We Wrocławiu warto sprawdzić kręgielnię w Sky Tower, wszelkie informacje są dostępne na stronie skybowling.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dominik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »