Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Gdzie tanio zarezerwować rowery elektryczne w Szczyrku?

Gdzie tanio zarezerwować rowery elektryczne w Szczyrku?
Zobacz więcej zdjęć »
W turystyce górskiej coraz częściej wykorzystuje się rowery elektryczne. Są ekologiczne, ciche i w sposób wyraźny ułatwiają i uprzyjemniają jazdę. Ma to niemałe znaczenie na wymagającym, górzystym terenie. Amatorów tego rozwiązania przybywa z każdym kolejnym miesiąc.

Amatorów tego rozwiązania przybywa z każdym kolejnym miesiąc. Jak grzyby po deszczu wyrastają więc wypożyczalnie tego typu sprzętu. Jaka jest najlepsza wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Szczyrku? Zapraszamy do lektury artykułu!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Dlaczego warto wypożyczyć rower elektryczny?

Rowery elektryczne, prócz komponentów znanych z tradycyjnych rowerów, wyposażone są w silnik wspierający pracę ludzkich nóg. Nie wykonuje on za kolarza całej pracy, a jedynie czyni ją łatwiejszą przy pomocy systemu wspomagania jazdy. Zalety tego typu rozwiązania docenią osoby z problemami zdrowotnymi oraz słabszą kondycją, które jednak nie chcą rezygnować z kolarstwa. Świetnie sprawdzi się ono także w górach. 

Szczyrk to miasto, wokół którego rozciągają się liczne trasy rowerowe o różnej długości i stopniu trudności, zachęcające do odkrywania ich na jednośladzie całymi godzinami. Nowoczesny rower górski o napędzie silnikowym będzie idealnym towarzyszem przejażdżek. Trasa stanie się dzięki niemu mniej męcząca, a dla użytkownika pozostanie więcej energii na podziwianie widoków.Wypożyczalnia rowerów nr 1 w Szczyrku

Jeżeli nie posiadamy własnego roweru górskiego, warto skierować swoje kroki w stronę profesjonalnej wypożyczalni. Szeroki wybór elektrycznych rowerów górskich znajdziemy w wypożyczalni Trip2Bike, mieszczącej się przy ulicy Grzybowej 1 w Szczyrku. Jest ona najdłużej działającą wypożyczalnią w mieście. Przez lata stała się również najbardziej rozpoznawalną. Potwierdzają to opinie klientów, wśród których znajdują się zarówno mieszkańcy Szczyrku i okolic, jak i turyści. 

Oferta i cennik wypożyczalni rowerów Trip2Bike

W swoim asortymencie wypożyczalnia posiada elektryczne rowery górskie różnych marek i różnej wielkości. Dwa podstawowe rodzaje to FULL i HARDTAIL, przy czym druga wersja roweru dostępny jest również w wersji dla dzieci. Wypożyczyć można rower nawet do 6 dni wzwyż (minimalny czas wypożyczenia to 4 godziny). Wypożyczenie roweru HARDTAIL jest nieco tańsze. Jest to jednoślad posiadający jeden amortyzator (odpowiedni do jazdy po szutrach). Szczegółowy cennik, wraz z cenami wynajmu dla dzieci, można znaleźć na stronie internetowej wypożyczalni pod adresem https://www.wypozyczalniarowerowszczyrk.pl/cennik 

Dlaczego warto wybrać Trip2Bike?

Za wypożyczalnią Trip2Bike stoją lata doświadczenia (25 lat w branży turystycznej), pasja do kolarstwa oraz ludzka życzliwość i uprzejmość, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Chwalą oni kompetencje pracowników oraz ich chęć niesienia pomocy. Dla Trip2Bike zadowolenie i bezpieczeństwo klienta jest kwestią kluczową. Przed przejażdżką otrzymuje on szczegółowe instrukcje dotyczące eksploatacji roweru, dodatkowo może wypożyczyć akcesoria takie, jak ochraniacze czy kask. Nie zapomniano również o najmłodszych, dla których przygotowano specjalne krzesełka. 

Przy wypożyczalni działa serwis, w którym wypożyczane rowery regularnie poddawane są przeglądom. Zamówione jednoślady wypożyczalnia również dowozi do klienta - na terenie Szczyrku usługa ta jest bezpłatna, natomiast dowóz do okolic uzgadniany jest indywidualnie z wynajemcą. Po jednoślad można również stawić się osobiście. Przy budynku znajduje się wygodny parking dla samochodów, a wypożyczonym rowerem można od razu udać się na przejażdżkę jedną ze znajdujących się w okolicy tras. 

Górskie wypady z Trip2Bike

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, na specjalne życzenie organizując również rowerowe eventy grupowe. Cena i warunki takiego wydarzenia ustalane są osobiście. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej wypożyczalni pod adresem: https://www.wypozyczalniarowerowszczyrk.pl
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »