Technologie » Telekomunikacja

GE Aviation rozwija innowacje i spójne cyfrowe środowisko pracy we współpracy z Dassault Systèmes

• Projektant struktur lotniczych wykorzystuje platformę 3DEXPERIENCE do tworzenia cyfrowych wątków w całej swojej działalności • Platforma 3DEXPERIENCE zapewnia konkurencyjne podejście do procesu inżynierii produktu

VELIZY-VILLACOUBLAY, Warszawa - 25 października 2018 r.   Dassault Systèmes (Euronext Paris: #13065, DSY.PA) umożliwia GE Aviation stymulowanie innowacji i wydajności w całym cyklu życia struktur lotniczych poprzez wdrożenie platformy 3DEXPERIENCE.   

 

Platforma 3DEXPERIENCE pomaga GE Aviation w rozwijaniu wątku cyfrowego zapewniającą ciągłość działania i współpracę w całym przedsiębiorstwie.    Obejmuje to definicję wymagań, projektowanie, analizę, symulację, produkcję, kwalifikację i obsługę rozwoju nowych technologii i technik produkcji.  

 

„Wdrożenie platformy 3DEXPERIENCE w GE Aviation Hamble wspiera stały rozwój innowacyjnych struktur lotniczych dla przemysłu", powiedział Paulo Mancilla, Executive Engineering Leader zakładu GE Aviation w Hamble, UK.    "Pozwala nam to na wykorzystanie takich technik jak cyfrowe modelowanie 3D począwszy od projektowania, poprzez produkcję, a skończywszy na kwalifikacji do tworzenia wysokowydajnych struktur lotniczych dla branży lotniczej". 

 

Platforma 3DEXPERIENCE udostępnia intuicyjne aplikacje 3D do projektowania, analizy, produkcji i zarządzania danymi w środowisku cyfrowym.   Stanowi pojedynczą platformę współpracy do definiowania, udostępniania, przeglądania, integracji, walidacji, realizacji i raportowania, a także oferuje możliwość maksymalizacji usprawnień biznesowych poprzez ciągłość cyfrową od koncepcji do realizacji.   

 

"Waga, wydajność i koszty nadal dominują w zakresie konkurencyjności rozwoju i produkcji zaawansowanych i złożonych konstrukcji lotniczych dla najnowszej generacji samolotów", powiedział David Ziegler, wiceprezes Aerospace & Defense Industry, Dassault Systèmes.    "Jako światowy lider w tej dziedzinie, GE Aviation stale wprowadza innowacje. Firma dostrzegła, że platforma 3DEXPERIENCE zapewnia krytyczną technologię dla tego podejścia.   Jesteśmy bardzo dumni, że jesteśmy partnerami w transformacji". 

 

Do kluczowych korzyści, jakie platforma 3DEXPERIENCE daje GE Aviation i jej klientom, należą:

 

·         Skrócenie cyklów wynikające z intensyfikacji współpracy pomiędzy działem inżynieryjnym a funkcjami łańcucha dostaw; wspólny interfejs użytkownika, który gwarantuje jednolite wrażenie i wspólny cyfrowy punkt odniesienia, dzięki któremu każda zainteresowana strona pracuje nad najnowszymi informacjami w odpowiednim dla niej kontekście. To z kolei umożliwia stworzenie systemy inżynieryjnego opartego o modele.   

·         Lepsza widoczność i zoptymalizowane czasy reakcji na żądania klientów wynikające z aplikacji "business intelligence", które umożliwiają wyszukiwanie informacji w czasie rzeczywistym w celu monitorowania wydajności.   

·         Zwiększona produktywność dzięki racjonalnemu zarządzaniu danymi i intuicyjnym funkcjom wyszukiwania, które upraszczają zarządzanie danymi i promują efektywne dzielenie się informacjami ponad granicami. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

emiada

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »