Dom » Wnętrza

Geberit na targach ARCHITECT@WORK

Geberit na targach ARCHITECT@WORK
Zobacz więcej zdjęć »
Już w dniach 30 i 31 maja 2023 roku w warszawskim EXPO XXI odbędą się ekskluzywne targi ARCHITECT@WORK Warsaw. To już kolejna edycja w Polsce tego niezwykle interesującego wydarzenia branżowego, dedykowanego architektom i projektantom wnętrz.

Swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje marka Geberit, europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej.

ARCHITECT@WORK to kolejna warszawska edycja targów organizowanych w całej Europie, skierowanych wyłącznie do profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz. Tym, co wyróżnia targi, jest nietypowa formuła wydarzenia. Wszyscy wystawcy otrzymują do dyspozycji modułowe stoisko o identycznej wielkości. Ten sam rozmiar stoisk nie faworyzuje żadnego z wystawców, zapewniając uczciwe zasady dla wszystkich firm. Wyzwaniem zatem staje się forma prezentacji innowacyjności prezentowanych rozwiązań i faktycznych korzyści.

Nowości produktowe Geberit na targach ARCHITECT@WORK

W myśl przewodniego hasła targów, marka Geberit zaprezentuje swoją innowacyjną paletę kompleksowych i w pełni komplementarnych rozwiązań do łazienki. Na stoisku będziemy mogli zobaczyć rozwiązania do strefy prysznica - m.in. brodzik Geberit o grubości 35 mm, ze specjalnie zaprojektowaną antypoślizgową powierzchnią ceramiczną oraz Geberit CleanLine50, zapewniający wyższy standard czystości w łazience. W strefie WC dostępne będą nowości produktowe - przyciski Sigma70 i Sigma50, posiadające wszechstronne funkcje, tj. pojemniki na kostki do spłuczki czy zintegrowane urządzenie do usuwania zapachów DuoFresh. Producent zaprezentuje dwie miski WC: Acanto z TurboFlush oraz SMYLE. Warszawskie targi to idealny czas, aby poznać wachlarz innowacyjnych rozwiązań od marki Geberit.

Na odwiedzających stoisko marki Geberit w trakcie targów Architect@Work Warsaw czeka konkurs w mediach społecznościowych. Wystarczy odwiedzić przestrzeń marki, wstawić foto lub video relację na Instagramie i oznaczyć konto @geberit_poland, dodać oznaczenie #CeramikaGeberit, aby wygrać miły upominek.

Na spotkanie z marką Geberit zapraszamy w dniach 30 i 31 maja 2023 roku w EXPO XXI Warszawa od godz. 12:00 do 19:00.

ARCHITECT@WORK: najnowsze trendy i innowacje w zasięgu ręki

Targi oferują architektom i projektantom wyjątkową możliwość odkrycia starannie wyselekcjonowanych, innowacyjnych produktów wyposażenia wnętrz. Wydarzenie ma wysoce ekskluzywny charakter, ponieważ mogą je odwiedzić tylko specjaliści. Oprócz stoisk marek, w trakcie wydarzenia nie zabraknie również prelekcji uznanych architektów, wystaw, prezentacji nowości produktowych i - co najważniejsze - inspirującej, twórczej atmosfery.

Więcej informacji o targach ARCHITECT@WORK Warsaw na stronie: www.architectatwork.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »