Dom » Wnętrza

Geberit Sestra z tytułem Dobry Wzór Roku 2021!

Geberit Sestra z tytułem Dobry Wzór Roku 2021!
Zobacz więcej zdjęć »
Poznaliśmy wyniki 28. edycji konkursu Dobry Wzór 2021 – prestiżowego plebiscytu wzorniczego, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Uroczysta gala rodzimych „oscarów designu” odbyła się 8 listopada br. w Muzeum Narodowym. Wśród laureatów znalazł się brodzik Geberit Sestra.

Po burzliwych obradach, Jury wyłoniło projekty, które niedawno pojawiły się na rynku i wyróżniają się doskonałym wzornictwem. Wybrane produkty zostały ocenione pod względem walorów użytkowych, wizualnych, ekonomicznych oraz tego jak wpływają na środowisko naturalne. W tegorocznej edycji tytuł Dobry Wzór 2021 otrzymał brodzik Geberit Sestra - Jury doceniło wysoką jakość wykonania, walory estetyczne i funkcjonalne. Brodzik jest ultra płaski przez brak wyraźnych rantów i delikatne wyprofilowanie powierzchni. Posiada wyjątkowe właściwości antypoślizgowe, dostępny w dziewięciu rozmiarach i trzech kolorach (biały, szary lub grafitowy, z dopasowaną kolorystycznie pokrywą odpływu) daje możliwość wielu aranżacji - czytamy w uzasadnieniu werdyktu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nagrody Dobry Wzór są równocześnie znakiem, jakim producent może oznaczyć produkt na półce sklepowej, wspierają i budują silne polskie marki. Ponad trzydziestoletnia historia konkursu Dobry Wzór stawia go na podium branżowych plebiscytów. Wyznacza standardy wzornictwa i nagradza najlepiej zaprojektowane produkty.

W tegorocznej edycji przyznano 22 nagrody Dobry Wzór 2021 oraz 6 nagród specjalnych. Po uroczystej Gali w Sali im. Wandy Telakowskiej w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, została otwarta pokonkursowa wystawa, na której można zobaczyć wyróżnione produkty. Wystawa potrwa do 5 grudnia.

Brodzik jest, a jakby go nie było  

W nowoczesnej łazience olbrzymi nacisk kładzie się na wszelkie udogodnienia, wpływające na komfort użytkowników i zapewnienie najwyższego poziomu higieny. Płaski, prawie niewidoczny brodzik prysznicowy Geberit Sestra nie wymaga zrywania płytek podłogowych, a jego montaż jest dużo prostszy, niż montaż odpływu ukrytego w podłodze. Można go całkowicie lub częściowo wpuścić w posadzkę.  Woda z prysznica jest odprowadzana przez wpust biegnący wzdłuż brodzika, zapobiegając gromadzeniu się brudu. Ten niezastąpiony element wykończenia przypomina do złudzenia odpływ liniowy.

Subtelne kontury na powierzchni brodzika sprawiają, że Geberit Sestra idealnie imituje naturalny kamień i zabezpiecza przed poślizgnięciem się pod prysznicem. Odpowiada za to solidny, odporny na uszkodzenia materiał, z jakiego go wykonano: przyjemnie ciepła w dotyku mieszanka mineralnego proszku i syntetycznej żywicy. Zewnętrzną warstwę brodzika zabezpieczono trwałą powłoką, wykazującą dużą odporność na uszkodzenia i zarysowania oraz na działanie promieniowania słonecznego. Dodatkowo ma ona wyjątkowe właściwości antypoślizgowe (klasa C), co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przy korzystaniu z prysznica. Brodzik Geberit Sestra idealnie sprawdzi się również w aranżacjach małych łazienek.

Więcej informacji na www.geberit.pl

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,9 mld franków szwajcarskich w 2017 roku zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »