Motoryzacja » Transport

GEFCO otwiera centrum dystrybucyjne w Schiphol

GEFCO, światowy lider rozwiązań multimodalnych dla łańcucha dostaw i europejski lider logistyki dla branży motoryzacyjnej, otwiera nowy magazyn w Schiphol pod Amsterdamem, aby wesprzeć dalszy rozwój biznesu w obszarze transportu lotniczego i morskiego.

GEFCO, światowy lider rozwiązań multimodalnych dla łańcucha dostaw i europejski lider logistyki dla branży motoryzacyjnej, otwiera nowy magazyn w Schiphol pod Amsterdamem, aby wesprzeć dalszy rozwój biznesu w obszarze transportu lotniczego i morskiego.
 
Obiekt o powierzchni 7000 m² zostanie otwarty w czerwcu 2020 r. Będzie świadczyć usługi w zakresie magazynowania i zarządzania transportem dla klientów z branż nowych technologii, wyposażenia domu, lotniczej i obronnej, motoryzacyjnej, medycznej, kosmetycznej, handlowej i modowej.
 
Centrum będzie oferować zintegrowane operacje logistyczne dla towarów standardowych, niebezpiecznych lub wymagających kontrolowanej temperatury, w tym realizację dostaw pilnych pod presją czasu. Bliskie sąsiedztwo lotniska Schiphol zapewni szybkie i sprawne zarządzanie przyjmowaniem i wysyłką towarów. Dodatkową korzyścią jest bliskość Amsterdamu i portów morskich w Rotterdamie.
 
Obiekt zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, w tym stały monitoring 24/7. Nowe centrum jest zgodne z wytycznymi Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP) i posiada certyfikat ISO 9001:2015, co świadczy o przestrzeganiu norm jakościowych, szczególnie ważnych w logistyce dla branży farmaceutycznej.
Nowy magazyn GEFCO stanowi uzupełnienie i wsparcie dla dwóch już istniejących centrów dystrybucyjnych GEFCO Air & Sea w Heathrow (W. Brytania) i Frankfurcie (Niemcy) dla klientów z sektorów Life Science i farmaceutycznego.

„Dzięki doskonałym połączeniom ze wszystkimi głównymi przewoźnikami oraz bliskości lotniska Schiphol i głównych portów, nowa placówka jest doskonale przygotowana do obsługi naszych rozwijających się usług lotniczych i morskich” – powiedział Paul-Henri Freret, Executive Vice President, GEFCO Air & Sea.

„Centrum będzie nieocenione w tworzeniu nowych możliwości biznesowych oraz wspieraniu międzynarodowego rozwoju naszych obecnych klientów" – dodaje Emmanuel Arnaud, Executive Vice President of Sales & Marketing, GEFCO.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GEFCO Polska
http://pl.gefco.net/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »