Motoryzacja » Transport

GEFCO Z NAGRODĄ TOYOTA MOTOR EUROPE ZA ZARZĄDZANIE KOSZTAMI

GEFCO, europejski lider logistyki dla branży motoryzacyjnej, otrzymało od Toyota Motor Europe certyfikat doskonałości zarządzania kosztami Cost Management Excellence za lata 2019-2020. To drugi raz, gdy firma GEFCO została doceniona za efektywność w tym obszarze.

GEFCO, światowy lider rozwiązań multimodalnych dla łańcucha dostaw i europejski lider logistyki dla branży motoryzacyjnej, otrzymało od Toyota Motor Europe certyfikat doskonałości zarządzania kosztami Cost Management Excellence za lata 2019-2020. To drugi raz, gdy firma GEFCO została doceniona za efektywność w tym obszarze.

GEFCO blisko współpracuje z zespołami Toyoty w Europie od 20 lat. W ramach wsparcia oferuje szyte na miarę rozwiązania, które usprawniają logistykę wejścia. Wieża Kontrolna GEFCO, w pełni zgodna z zasadami Kaizen Toyoty, została zaprojektowana z myślą o poprawie wydajności i produktywności poprzez lepszą inżynierię i bliską współpracę.

„Jesteśmy dumni z nagrody za ciągłe doskonalenie produktywności, z korzyścią dla codziennej działalności Toyoty” - powiedział Emmanuel Arnaud, wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży i marketingu w GEFCO. „Nasze rozwiązanie Control Tower zostało opracowane we współpracy z Toyotą, aby sprostać jej indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Wspólny sukces opiera się na silnej współpracy, elastyczności oraz umiejętności wykorzystywania każdej możliwości w celu obniżenia kosztów. Wyróżnienie od Toyoty to świetny sposób realizowania się zgodnie z motto GEFCO Partners, unlimited”.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GEFCO Polska
http://pl.gefco.net/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »