Rozrywka i wypoczynek » Sport

Gem. Set. Mieszkanie. III Dębowe Tarasy Cup

Gem. Set. Mieszkanie. III Dębowe Tarasy Cup
Zobacz więcej zdjęć »
Dębowe Tarasy już trzeci rok z rzędu zapraszają na turniej tenisowy DĘBOWE TARASY CUP! Przy tej okazji poszukujący mieszkania też mogą „ugrać” coś dla siebie. Inwestor i deweloper osiedla – austriacki IMMOFINANZ – ma dla nich w ofercie mieszkania w mistrzowskiej cenie: od 4700 zł za m kw.

Turniej odbędzie się na kortach Sport Park Budowlani w Parku Śląskim 19 i 20 września. Tak jak w roku ubiegłym, gracze mogą zapisać się do którejś z dwóch kategorii. Indywidualnie lub w parach deblowych do turnieju amatorskiego Family&Friends; lub do turnieju Open dla zaawansowanych, który znalazł się w kalendarzu serii Amatorzy i Seniorzy Polskiego Związku Tenisowego.

Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe o wartości 500 zł (za I miejsce) i 250 zł (za II miejsce). Wszyscy zawodnicy otrzymają pakiety startowe, a w nich m.in. zestawy piłek tenisowych, napoje izotoniczne i batony energetyczne.

Zainteresowani zakupem mieszkania na Dębowych Tarasach będą mogli porozmawiać o turniejowej ofercie nieruchomości z konsultantkami z biura sprzedaży.

W przerwie od tenisowych emocji będzie też czas na relaks podczas after party, które rozpocznie się na kortach ok. godz. 20:00. Z myślą o najmłodszych organizatorzy przygotowali ponadto szkółkę tenisową (w godz. 12.00 - 17.00).

Rozgrywki turniejowe rozpoczną się w sobotę ok. godz. 9.00. Udział w turnieju można zgłaszać do czwartku, 17 września (do północy), za pośrednictwem panelu rejestracyjnego
[http://www.debowetarasy.pl/kontakt/debowe-tarasy-cup]. Tam też można zapoznać się z Regulaminem zawodów.

Turniej Open rozgrywany jest pod auspicjami Polskiego Związku Tenisowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »