Dom » Wnętrza

GENIO 2 MINI czyli kawa w wielkim mieście

Niezależnie od tego, co robisz, każda pora dnia jest dobra na to, aby napić się aromatycznej i pysznej kawy przygotowanej z pomocą ekspresu NESCAFÉ Dolce Gusto GENIO 2 MINI.

Klasyczna i stylowa jak Espresso

 

Jesteś zapracowaną kobietą czynu. Dla Ciebie kawa to nie tylko przyjemność, ale również punkt obowiązkowy w Twoim planie dnia. Klasyczny smak espresso dodaje Ci pewności siebie. Mała filiżanka kawy to gwarancja, że reszta dnia upłynie zgodnie z Twoimi przewidywaniami. Ten perfekcyjny plan w kilka chwil pomaga Ci zrealizować GENIO 2 MINI, ekspres od NESCAFÉ Dolce Gusto. Z takim pomocnikiem każdy poranek jest udany!

 

Delikatna i romantyczna jak Latte Macchiato

Jesteś niezwykle towarzyska. Dla Ciebie kawa to dopełnienie spotkania w gronie osób, które są dla Ciebie ważne. Dbasz o każdy szczegół – przede wszystkim o atmosferę. Letnie, leniwe popołudnia zarezerwowane są na rozmowy przy kawie. Swoim gościom serwujesz wówczas wyśmienite Latte Macchiato - połączenie mocnej kawy oraz spienionego mleka. Efektowną, trójwarstwową kawę pomoże Ci przygotować Twój domowy barista, ekspres GENIO 2 MINI. Dzięki niemu Twoje przyjaciółki będą wspominać spotkania u Ciebie jako wyjątkowo aromatyczne!

 

Słodka i kokieteryjna jak Mocha

Jesteś pełna emocji. Dla Ciebie kawa to chwila czystej, niczym nie skrępowanej przyjemności. Uwielbiasz flirtować ze smakiem. Nie jesteś w stanie zdecydować czy masz ochotę na Chococino czy może wyborne Lungo. Dlatego prawie zawsze sięgasz po Mochę – niezwykłe połączenie kawy i czekolady. Wracając do domu, po ciężkim dniu zawsze masz jakieś specjalne zadanie dla swojego osobistego asystenta - ekspresu GENIO 2 MINI od NESCAFÉ Dolce Gusto, który jest w stanie w kilka chwil przygotować dla Ciebie pyszną kawę. Z takim wsparciem na pewno nie grozi Ci nuda!

Każda z nas jest inna, ale łączy nas miłość do wspaniałej kawy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

info@synertime.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »