Dom » Budownictwo

GENIUS GUN, CZYLI BEZPIECZNY REMONT

GENIUS GUN, CZYLI BEZPIECZNY REMONT
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas prac remontowych prowadzonych na wysokości lub w miejscach trudno dostępnych warto wybrać rozwiązania, dzięki którym zadbamy o nasze bezpieczeństwo. Piana montażowa i klej budowlany z aplikatorem Genius Gun pozwalają utrzymać stabilną pozycję praktycznie w każdej sytuacji.

Pracując na drabinie czy rusztowaniu, powinniśmy zachować szczególną ostrożność. W przypadku realizacji takich zadań, jak np. wypełnianie pustych przestrzeni między krokwiami na poddaszu, asekuracja ma priorytetowe znaczenie. Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie podczas remontu oraz na placu budowy firma Soudal opracowała nowoczesny aplikator Genius Gun – wygodny i pewny uchwyt, który umożliwia aplikację piany montażowej lub kleju budowlanego jedną ręką.

W ofercie pian montażowych Soudal z aplikatorem Genius Gus znajdują się m.in.: piana w formule letniej, piana do pracy w niskich temperaturach oraz piana Comfort o wielosezonowej formule. Za ich pomocą szybko i skutecznie uszczelnimy ościeżnice drzwiowe i okienne, złącza dachowe i ścienne, wypełnimy przepusty rurowe i przejścia instalacyjne, a także puste przestrzenie w konstrukcjach szkieletowych. Pian tych z powodzeniem możemy użyć również do termoizolacji elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania, a także do wygłuszenia parapetów, stopni schodów oraz wanien i brodzików. Gamę uzupełnia piana do kręgów, zalecana zwłaszcza do uszczelniania połączeń kręgów kanalizacyjnych, elementów konstrukcji szybów, studzienek, komór i kanałów telekomunikacyjnych.

Z kolei klej Soudabond Easy z aplikatorem Genius Gun doskonale sprawdzi się  m.in. przy budowie ścianek działowych, przepierzeń, ekranów i obiektów małej architektury, przy ocieplaniu garaży, hal, wiat, kontenerów i bram oraz przy izolacji dachów i poddaszy. Powszechnie stosowany jest również do mocowania parapetów, stopni schodów, paneli i różnego rodzaju elementów dekoracyjnych oraz do klejenia płyt gipsowo-kartonowych i włókno-cementowych w technologii suchej zabudowy.

Stosując pianę montażową lub klej budowlany z aplikatorem Genius Gun nie tylko zwiększymy nasze bezpieczeństwo podczas prac remontowych. Uchwyt ten daje także pełną kontrolę nad natężeniem strumienia pianki lub kleju, co gwarantuje bardzo ekonomiczną i precyzyjną apliakcję. Istotną zaletą Genius Gun jest ponadto możliwość przerwania i wznowienia pracy w dowolnym momencie bez ryzyka zablokowania zaworu – prawidłowo zabezpieczoną puszkę możemy przechowywać nawet przez kilka miesięcy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »