Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Gentleman Jack® Rare Tennessee Whiskey na Dzień Ojca

Gentleman Jack® Rare Tennessee Whiskey na Dzień Ojca
Zobacz więcej zdjęć »
Jack Daniel całe życie poświęcił pracy i choć nie miał dzieci, to zadbał o to, aby wiedza, którą zgromadził, przekazana została kolejnym pokoleniom.
Co więcej, niczym ojciec, zaszczepił w swoich następcach pasję do tworzenia whiskey. Ci zaś idąc jego śladem zrealizowali jedno z marzeń Jacka i wyprodukowali Gentleman Jack® Rare Tennessee Whiskey. Dzisiaj, ta podwójnie filtrowana whiskey, może być doskonałym prezentem z okazji Dnia Ojca.

Gentleman Jack, podobnie jak i inne whiskey z Destylarni w Lynchburgu nosi imię Jacka Daniela, człowieka który całe swoje życie poświęcił procesowi udoskonalania produkcji whiskey. Nie wiemy, jak potoczyłyby się losy Jacka, gdyby zdecydował się związać z kobietą. Dzisiaj to nie ma znaczenia, bo Jack zostawił nam po sobie doskonałą whiskey, której oddał swoje imię i nazwisko, a którą my dzisiaj możemy wznosić toasty za wszystkich ojców na świecie.

Gentleman Jack jest tak niezwykły, bo to whiskey poddawane procesowi charcoal mellowing dwukrotnie - przed napełnieniem beczki oraz po jej opróżnieniu. Efektem podwójnego filtrowania jest lekka, wyjątkowo łagodna whiskey o gładkiej palecie aromatyczno-smakowej. Unikalny smak oraz eleganckie opakowanie sprawiają, że Gentleman Jack może być wyjątkowym i zaskakującym prezentem dla Taty.

 JACK DANIEL'S PRZYPOMINA: PIJ ODPOWIEDZIALNIE
www.pijodpowiedzialnie.pl
Odwiedź nas na Facebooku.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pwdowiak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »