Motoryzacja » Samochody

Geolandar A/T G015 – jazda bez ograniczeń

Geolandar A/T G015 – jazda bez ograniczeń
Zobacz więcej zdjęć »
Opona Geolandar A/T G015 to nowa propozycja japońskiej marki YOKOHAMA, dedykowana pojazdom typu SUV i 4x4. Dzięki doskonałej trakcji, zwiększonej wytrzymałości i wysokim osiągom, zapewnia komfortowe prowadzenie zarówno na autostradach, jak i górskich drogach.

Geolandar A/T G015 to najnowszy model z serii opon, opracowanej przez YOKOHAMA na potrzeby większych i cięższych pojazdów typu SUV, pick-up i 4x4. Wszechstronna opona typu all-terrain zapewnia wysokie osiągi w każdych warunkach drogowych. Produkt posiada oznaczenia 3PMSF oraz M+S, spełniając wszelkie wymagania dotyczące opon całorocznych.

Nowość gwarntuje doskonałą przyczepność na różnych rodzajach nawierzchni – suchej, mokrej czy ośnieżonej. Nowy wzór bieżnika z lamelami 3D i optymalnym rozłożeniem rowków obwodowych, w znacznym stopniu poprawia trakcję i zwiększa odporność ogumienia na zużycie. Oponę cechuje wysoka wytrzymałość – zastosowana w konstrukcji bieżnika pełna powłoka nylonowa, zapobiega uszkodzeniom, takim jak przecięcia czy ukruszenia. Na długą eksploatację opony wpływa też jej opytmalna szerokość, odpowiedzialna za dłuższy przebieg i wyższe osiągi podczas jazdy z dużą prędkością.

Geolandar A/T G015 została wyprodukowana z wykorzystaniem elementów innowacyjnej japońskiej technologii YOKOHAMA BluEarth. Jednym ze składników nowej mieszanki gumowej jest olejek pomomarańczowy innowacyjny składnik zapewnia lepszą przyczepność zwiększając elastyczność gumy i powierzchnię styku z nawierzchnią. Nawet przy dynamicznej jeździe w deszczu i śniegu, na zakrętach i trudnych drogach Geolandar A/T G015 doskonale poradzi sobie z hamowaniem. Specjalne rozwiązania zabezpieczają przed aquaplaningiem. Solidne bloki barkowe i cztery rowki wzdłużne odpowiedzialne za dobry drenaż i odprowadzenie wody spod kół chronią przed poślizgiem na mokrej nawierzchni.

Pięciostopniowy bieżnik redukuje poziom hałasu zewnętrznego zwiększając komfort kierowcy i pasażerów. Dodatkowym atutem jest oryginalny design bieżnika i ścian bocznych. Geolandar A/T G015 dostępna jest w dystrybucji ITR CEE w rozmiarach od LT235/85R16 120R do 31X10.50R15 109S. Cena od 433 zł (dla rozmiaru 215/70R16).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »