Firma » Bankowość

Getin Bank liderem rankingu najlepszych kont oszczędnościowych według „Pulsu Biznesu”

Getin Bank liderem rankingu najlepszych kont oszczędnościowych według „Pulsu Biznesu”
Zobacz więcej zdjęć »
Konto „Bonus za aktywność” uplasowało się na czele cyklicznego rankingu najlepszych kont oszczędnościowych według redakcji „Pulsu Biznesu”. Oprócz bezkonkurencyjnego oprocentowania w wysokości 3,5% autorzy zestawienia wyróżnili okres obowiązywania promocji do 12 miesięcy.

Konto „Bonus za aktywność” uplasowało się na czele cyklicznego rankingu najlepszych kont oszczędnościowych według redakcji „Pulsu Biznesu”. Oprócz bezkonkurencyjnego oprocentowania 
w wysokości 3,5% autorzy zestawienia wyróżnili okres obowiązywania promocji do 12 miesięcy.  

 

 „Bonus za aktywność” z oprocentowaniem 3,5 proc. w skali roku to obecnie najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe. Oferta przeznaczona jest dla nowych Klientów Banku, którzy po założeniu konta osobistego co miesiąc będą otrzymywać na nie wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 1 000 zł. Promocyjne oprocentowanie dotyczy kwoty do 10 tys. zł i jest naliczane przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do oferty. „Bonus za aktywność” to propozycja Getin Banku, która jest regularnie doceniana w rankingach branżowych. 

 

Redakcja „Pulsu Biznesu” zwraca również uwagę na nowość w Getin Banku, czyli Elastyczne Konto Oszczędnościowe. W ramach rachunku Bank oferuje m.in. darmowe przelewy wewnętrzne 
w Bankowości Internetowej i Mobilnej do końca 2020 r.  Ponadto Klienci, którzy posiadają również konto osobiste w Getin Banku, mogą zyskać promocyjne oprocentowanie dla nowych środków: 2,8% do 200 tys. zł oraz 2% dla nadwyżki ponad 200 tys. zł. do 400 tys. zł.
Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne, tak samo, jak dostęp do niego przez Bankowość Internetową i Mobilną. Odsetki naliczane są zawsze na koniec miesiąca, a pieniądze w dowolnej kwocie można wpłacać i wypłacać nie tracąc przy tym odsetek.

Szczegóły dotyczące ofert znajdują się są na stronie internetowej Getin Banku. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »