Firma » Bankowość

Getin Bank po raz kolejny doceniony za jakość obsługi Klienta

Getin Bank po raz kolejny doceniony za jakość obsługi Klienta
Zobacz więcej zdjęć »
W kwietniu i maju br. w ramach rankingu Instytucja Roku 2019 r. organizowanego przez portal Moje Bankowanie, odbyła się pierwsza tura badania sprawdzającego jakość obsługi Klienta w kanałach zdalnych.

W kwietniu i maju br. w ramach rankingu Instytucja Roku 2019 r. organizowanego przez portal Moje Bankowanie, odbyła się pierwsza tura badania sprawdzającego jakość obsługi Klienta w kanałach zdalnych. W siedemnastu bankach pod lupę wzięto usługę otwierania nowego konta. Getin Bank uplasował się na trzecim miejscu zestawienia i tym samym kolejny raz został doceniony za jakość obsługi. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Badanie przeprowadzono w formule oceniającej trzy etapy: dostępne formy kontaktu z bankiem, kontakt telefoniczny oraz pozostałe kanały tj.: czat, wideo, e-mail/formularz kontaktowy. Eksperci przeprowadzili łącznie 450 konwersacji telefonicznych, e-mailowych, za pomocą czatu oraz wideo. Finalnie tytuł Instytucji Roku 2019 otrzymają te banki, których średni wynik z czterech tur badania wyniesie min. 80%. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w lutym 2020 r.  

 

- Zdecydowanie dążymy do tego, żeby każdy kontakt Klienta z bankiem kończył się zaspokojeniem jego potrzeb już w trakcie pierwszego kontaktu. 24/7 nasza uwaga i energia skupione są na tym, aby pomagać naszym Klientom zarówno w codziennym bankowaniu jak i w wyborze najlepszych/optymalnych produktów bankowych. To nasze kolejne wyróżnienie w kategorii Jakości Obsługi, co potwierdza, że działania, które podejmujemy spełniają oczekiwania Klientów i przekładają się na ich zadowolenie. Kanały zdalne są coraz częściej preferowaną forma kontaktu z bankiem, dlatego dbamy o to, aby były jak najbardziej przyjazne i użyteczne. Cieszymy się, że również eksperci doceniają nasze codzienne wysiłki – komentuje Tomasz Siara, Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta, Getin Noble Bank. 

 

Jakość obsługi to jeden z głównych priorytetów na liście Getin Banku. Żeby utrzymać poziom, Bank systematycznie udoskonala narzędzia wspierające obsługę, które łączą w sobie najlepsze praktyki z rynku, opinie Klientów oraz praktyczne spojrzenie Konsultantów. W maju br. Bank rozszerzył zakres badań opinii o Klientów segmentu Noble i tych z produktem hipotecznym. Dodatkowo od drugiego kwartału br. infolinia Getin Banku, oprócz wygodnego i skróconego pięciocyfrowego numeru, dostępna jest również pod numerem komórkowym. Równocześnie dla Klientów preferujących mailowy kanał kontaktu, Bank udostępnił możliwość dodawania załączników do korespondencji, co w niektórych przypadkach może być dużym ułatwieniem. Warto również wspomnieć o Klientach posiadających predefiniowaną ofertę kredytową, dla których zostało wprowadzone ułatwienie w postaci możliwości zawierania umów kredytowych w trakcie rozmowy z konsultantem, a środki pojawiają się na koncie dosłownie kilka minut po zakończeniu rozmowy. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Adam 2019-07-04 11:04:05

    nie dziwię się, Getin od lat trzyma wysoki poziom

  • avatar
    ~Mariusz 2019-07-04 11:00:04

    No i bardzo dobrze, zasłużona nagroda. Z własnego doświadczenia wiem, że Getin mocno stawia na dobrą obsługę klientów.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »