Firma » Bankowość

Getin Bank ponownie uatrakcyjnia ofertę produktów depozytowych

Getin Bank wprowadza jeszcze atrakcyjniejsze warunki na „Lokacie na Nowe Środki” oraz w ofercie „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Nowe stawki obowiązują od 15 listopada 2021 roku.

W nowej edycji promocji „Lokaty na Nowe Środki” wzrosło oprocentowanie promocyjne dla nowych środków do 180 000 zł włącznie. Teraz w skali roku zwiększyło się do 1% dla 6 miesięcy i do 1,2% dla 12 miesięcy. Dla okresu 3 miesięcy pozostaje bez zmian na poziomie 0,5%. Data badania środków przypada na 9 listopada 2021 r. Promocja trwa do 7 grudnia 2021 r.

 

Zmieniło się także oprocentowanie nowej edycji oferty „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. W skali roku wynosi 1% dla kwoty do 100 000 zł. Dla nadwyżki w wysokości od 100 000 zł do 400 000 zł pozostaje na poziomie 0,5%. Oferta do 30 listopada 2021 r. Datę badania środków wyznaczono na 9 listopada 2021 r.

 

Szczegóły oferty:

https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konto-oszczednosciowe.html

https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokata-na-nowe-srodki.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »