Firma » Bankowość

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę depozytową na nowe środki. Nawet 6,5% w skali roku!

Getin Bank ponownie uatrakcyjnia warunki „Lokaty na Nowe Środki” oraz oferty „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Na „Lokacie na Nowe Środki” bank proponuje promocyjne oprocentowanie nawet 6,5% w skali roku w przypadku lokat na 6 i 12 miesięcy.

W ramach promocyjnego oprocentowania na „Lokacie na nowe środki” w edycji 9/2022 od 10 czerwca dla nowych środków do 180 000 zł bank proponuje w skali roku:

·      6,5% dla 12 miesięcy

·      6,5% dla 6 miesięcy,

·      6% dla 3 miesięcy.

 

Minimalna kwota lokaty z oprocentowaniem promocyjnym wynosi 5 000 zł. Klient może założyć 5 lokat na każdy okres, czyli łącznie 15 lokat. Data badania środków przypada na
23 maja 2022 r. Z oferty można skorzystać do 30.06.2022 r.

 

Z kolei w nowej edycji oferty „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” w edycji 8/2022 od 11 czerwca promocyjne oprocentowanie w skali roku wynosi:

·      6% w skali roku dla kwoty do 400 000 zł.

 

Oferta obowiązuje również do 30 czerwca 2022 r. Datę badania środków wyznaczono na 23 maja 2022 r.

 

Aby skorzystać z oferty „Lokata na Nowe Środki” i „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”, konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych.

 

Szczegóły oferty:

www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokata-na-nowe-srodki.htmlhttps://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konto-oszczednosciowe.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »