Firma » Bankowość

Getin Bank wprowadza Konto Proste Zasady Junior dla osób od 13 roku życia

Getin Bank poszerzył swoją ofertę produktową o Konto Proste Zasady Junior dedykowane osobom w wieku 13 - 18 lat. Założenie i prowadzenie konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne. Oferta dla Juniorów niesie ze sobą też wiele wartości edukacyjnych, mających kształtować zaradność finansową od najmłodszych lat.   

 

Konto Proste Zasady Junior to uniwersalna i całkowicie bezpłatna propozycja umożliwiająca systematyczne odkładanie pieniędzy oraz w razie potrzeby szybkie płatności zbliżeniową kartą debetową. Bank zapewnia również stały dostęp do konta przez bankowość internetową i mobilną. Dodatkowo, w ramach oferty została stworzona nowa kreacja marketingowa wykorzystująca oryginalne elementy graficzne, popularne wśród młodzieży. Do szerokiej gamy wizerunkowych kart debetowych dołączyły dwa nowe, unikalne wzory dedykowane dla Juniorów. 

 

Nauka zarządzania finansami jest jednym z etapów kształtowania zaradności naszych dzieci. Jest tak samo ważna jak np. nauka języków obcych. Jednak uczenie oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi wymaga odpowiedniego, dostosowanego do wieku dziecka narzędzia. Takim jest nasze Konto Proste Zasady Junior, dzięki któremu dziecko może zrobićpierwszy krok do samodzielności finansowej, a rodzicom gwarantuje wgląd i nadzór nad wydatkami dziecka – mówi Bartłomiej Wasiuk, Dyrektor Wydziału Rachunków Bieżących w Getin Noble Banku.

 

W ramach promocji, dla rodziców aktywnie korzystających z rachunku w Getin Banku, którzy zdecydują się na otworzenie konta swojemu dziecku, Bank przygotował karty podarunkowe o wartości 50 zł na zakupy w sieci sklepów Decathlon.

 

W swojej ofercie kierowanej do młodych Getin Bank posiada już Konto Proste Zasady przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat. Otwarcie, prowadzenie konta oraz wyrobienie karty są również bezpłatne. Podobnie jak wypłaty z bankomatów w Polsce oraz przelewy przez Internet i aplikację mobilną. Zarówno Konto Proste Zasady, jak i inne działania Banku skierowane do młodzieży, docenione zostały w Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego BANK 2019. Getin Bank zajął miejsca na podium w trzech podkategoriach zestawienia „Bank dla Młodych”: konto bieżące, bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »