Firma » Bankowość

Getin Bank wystartował z nową propozycją kredytu gotówkowego

Jak pożyczać taniej? Wraz z początkiem nowego roku Getin Noble Bank odpowiada na to pytanie i prezentuje preferencyjną ofertę kredytu gotówkowego z RRSO 8,3 proc. Bank oferuje kredyt nawet do 200 tys. zł na okres kredytowania aż do 10 lat z prowizją 0 proc oraz oprocentowaniem 7,99 proc.

O kredyt gotówkowy w Getin Banku ubiegać się mogą osoby, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, ale też z umowy zlecenie lub o dzieło. Bank kieruje ofertę zarówno do obecnych jak i nowych Klientów. Wystarczy być posiadaczem Konta Proste Zasady lub je założyć, a następnie zapewnić minimalny wpływ środków w wysokości 1 tys. zł miesięcznie i dokonać jednej transakcji bezgotówkowej na miesiąc. Ostatnie dwa warunki to brak relacji kredytowych z bankiem w ostatnich dwunastu miesiącach oraz wyrażenie niezbędnych zgód marketingowych. Warto zaznaczyć, że oprocentowanie nowej oferty jest niższe o 2 punkty procentowe w stosunku do standardowej oferty kredytów gotówkowych dostępnych w banku.

 

W nowym roku chcemy zaproponować klientom jeszcze bardziej elastyczną ofertę produktową. Startujemy z preferencyjnymi warunkami kredytu gotówkowego i chcemy tym pokazać, że można pożyczać taniej. Dodatkowo nasi doradcy zarówno w placówkach, jak i w kanałach zdalnych pomogą dopasować każdą ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta – mówi Anna Drożdżewska, Dyrektor Wydziału Kredytów Detalicznych w Getin Noble Banku. 

 

Żeby uzyskać informacje na temat kredytu gotówkowego należy udać się do dowolnej placówki lub wypełnić formularz na stronie banku. W ciągu maksymalnie 48 godzin doradca oddzwoni i pomoże wybrać najlepszą ofertę oraz udzieli niezbędnych informacji. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »