Firma » Bankowość

Getin Noble Bank umożliwia składanie wniosków w ramach programu "Tarcza Finansowa PFR"

Getin Noble Bank umożliwia składanie wniosków w ramach programu "Tarcza Finansowa PFR"
Zobacz więcej zdjęć »
Dziś po godz. 18.00 firmy z sektora MŚP będące Klientami Getin Noble Banku mogą składać wnioski o pomoc w ramach „Tarczy Finansowej PFR” przez bankowość internetową. Program PFR ma ochronić polski rynek pracy oraz zapewnić firmom płynność finansową w dobie kryzysu spowodowanego epidemią COVID-19.

– Ze względu na obecną sytuację ostatnie tygodnie wymagały od nas intensywnych działań 
i wprowadzania nowych rozwiązań umożliwiających naszym Klientom funkcjonowanie 
w nowej rzeczywistości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi Klienci mogli zdalnie korzystać 
z pełnego pakietu usług. Wprowadziliśmy również pakiet rozwiązań umożliwiających ułatwienia 
w regulowaniu zobowiązań kredytowych przez podmioty prawne, które znalazły się w trudnej sytuacji. Teraz przyszedł czas na kolejny krok. Jesteśmy w gronie banków, które dziś umożliwią swoim Klientom składanie wniosków o pomoc finansową w ramach programu Tarcza Finansowa PFR – mówi Tomasz Misiak, Członek Zarządu Getin Noble Banku. Cały proces będzie można przeprowadzić bezpiecznie za pośrednictwem bankowości elektronicznej, bez konieczności wychodzenia z domu – dodaje.   

 

Tarcza Finansowa PFR dla Firm i Pracowników to nowy program pomocowy skierowany do przedsiębiorstw, które ucierpiały wskutek pandemii koronawirusa. Jest realizowany przez Polski Fundusz Rozwoju w ramach stworzonej przez rząd Tarczy Antykryzysowej. Celem jest ochrona rynku pracy i zapewnienie firmom płynności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce. Program skierowany jest do kilkuset tysięcy polskich przedsiębiorców i ma przyczynić się̨ do powrotu polskich firm na ścieżkę̨ rozwoju. Do mikrofirm (zatrudniających co najmniej jednego pracownika) oraz do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw trafi blisko 100 mld zł. 

 

Szczegóły Programu znajdują się w materiałach informacyjnych Polskiego Funduszu Rozwoju opublikowanych m.in. na stronie Banku pod adresem: https://www.getinbank.pl/firmy/tarczaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (1)

  • avatar
    ~mark 2020-04-30 14:48:49

    całkiem wygodna opcja


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »