Firma » Bankowość

Getin Noble Bank z tytułem „Perły Polskiej Gospodarki”

Getin Noble Bank znalazł się w prestiżowym gronie laureatów rankingu „Perły Polskiej Gospodarki”, już po raz trzynasty przygotowanego przez redakcję magazynu ekonomicznego Polish Market we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie.

Kapituła konkursu doceniła stabilną pozycję rynkową i dobrą perspektywę rozwoju Banku. Nagrody wręczone zostaną podczas „Wielkiej Gali Pereł”, która odbędzie się 6 listopada br. w Warszawie.

Getin Noble Bank, drugi pod względem aktywów bank z większościowym polskim kapitałem, już po raz piąty otrzymał tytuł „Perły Polskiej Gospodarki”. Bank spełnił podstawowe wymogi pozwalające na wzięcie udziału w konkursie, czyli jego przychody z całokształtu działalności gospodarczej w ciągu roku wyniosły co najmniej 1 miliard złotych oraz otrzymał wysokie noty w czterech głównych kryteriach. Wyróżnienie w tym zestawieniu świadczy o silnej i stabilnej pozycji firmy w Polsce.

 „Perły Polskiej Gospodarki” to jedyny w Polsce ranking jakościowy, wykonywany na podstawie czterech wskaźników charakteryzujących kondycję finansową przedsiębiorstw: płynności finansowej, sprawności działania, rentowności oraz zadłużenia. Określenie tych wartości pozwala na ocenę bieżącej sytuacji firmy oraz analizę jej zdolności rozwojowych w najbliższym okresie i wykorzystania dostępnych zasobów. Pozycja w zestawieniu ustalana jest na podstawie ratingu, który szereguje przedsiębiorstwa według dynamiki i efektywności wykorzystywania przez nie zasobów kapitału, środków produkcji i pracy. „Perłą Polskiej Gospodarki” zostaje firma, która spełnia wszystkie cząstkowe kryteria.

Wyróżniony tym tytułem Getin Noble Bank przoduje w zestawieniach oceniających innowacyjne rozwiązania technologiczne. Aplikacja Getin Mobile otrzymała nominację w Effective Mobile Marketing Awards, zdobyła srebrną nagrodę w konkursie Horizon Interactive Awards oraz wyróżnienie w Banking Technology Awards. Bank znalazł się także w gronie finalistów Global Payments Awards oraz Contactless&Mobile Awards.

Informacje dotyczące rankingu „Pereł Polskiej Gospodarki” dostępne są na stronie internetowej www.perlygospodarki.pl. Więcej informacji o ofercie Getin Banku znajduje się na stronie www.getinbank.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Getin Noble Bank
http://gnb.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »