Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Giełda Płyt Winylowych w Atrium Plejada

Giełda Płyt Winylowych w Atrium Plejada

Giełda Płyt Winylowych w Atrium Plejada to popularne i wyczekiwane wydarzenie, przyciągające cyklicznie rzesze miłośników dobrego brzmienia. Na pierwszą tegoroczną giełdę bytomskie centrum handlowe zaprasza już w sobotę, 4 marca. Pojawią się na niej wystawcy i kolekcjonerzy płyt z wielu miast Polski, prezentując tysiące różnych tytułów i gatunków. Giełda muzyczna to szansa dla wszystkich miłośników płyt analogowych do zdobycia poszukiwanej płyty lub kasety, a także doskonała okazja dla tych osób, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o kultowych nośnikach muzycznych.

 

Winyle przeżywają swój renesans. Choć postępująca technika przyniosła nowe sposoby zapisu i odtwarzania muzyki w postaci płyt CD, MP3 lub bezpośredniego streamingu na komputer bądź telefon, coraz więcej osób powraca do słuchania płyt gramofonowych. Koneserzy twierdzą, że mają one niepowtarzalny czar oraz charakteryzują się niezwykłą głębią i ciepłem dźwięku, niedającymi się porównać z efektami towarzyszącymi innym sposobom odtwarzania muzyki. Okazją, aby uzupełnić kolekcje płyt winylowych i CD lub znaleźć perełki muzyczne, są organizowane cyklicznie giełdy.

 

Najbliższa Giełda Płyt Winylowych, która odbędzie się 4 marca w Atrium Plejada, to spotkanie dla wszystkich poszukiwaczy muzycznych emocji. W tym dniu centrum handlowe zapełni się stoiskami z nowymi i używanymi płytami. Podczas wydarzenia będzie można wybierać spośród kilku tysięcy nowych i używanych czarnych krążków wyselekcjonowanych przez najlepsze sklepy w kraju.

 

Giełda Płyt Winylowych to całodzienne spotkanie, podczas którego będzie można kupić, sprzedać lub wymienić swoje winylowe skarby. Pojawią się na niej wystawcy i kolekcjonerzy z wielu miast Polski, przywożąc ze sobą to co najlepsze. Giełda muzyczna to wydarzenie międzypokoleniowe i okazja do poszukiwania wyjątkowych okazji, wzbogacenia swojej kolekcji oraz do wymiany pasjonujących dyskusji o muzyce mówi Joanna Plata, dyrektor centrum handlowego Atrium Plejada.

 

Giełda Płyt Winylowych w Atrium Plejada odbędzie się 4 marca w godzinach 10.00-21.00. Wydarzenie zlokalizowane będzie w pasażu pomiędzy lokalami RTV Euro AGD a Reserved. Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-plejada.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »