Technologie » AGD - RTV

Gimbal na miarę twoich potrzeb - poradź się eksperta

Gimbal na miarę twoich potrzeb - poradź się eksperta
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 12-14 kwietnia 2018 roku w ramach Targów Film Video Foto w Łodzi będzie można skorzystać z porad ekspertów firmy FoxFoto przy wyborze i pracy z gimbalami FeiyuTech.

Rozwój technologiczny nie zwalnia. Nikogo nie dziwi fakt, że urządzenia niegdyś zarezerwowane dla profesjonalistów, dziś dostępne są dla każdego amatora fotografii czy filmowania. Nie inaczej jest z gimbalami, czyli elektronicznymi stabilizatorami, które pozwalają ambitnym operatorom osiągać efekty rodem z wysokobudżetowych produkcji. 

Tego, jakim urządzeniem i jakie ujęcia można kręcić, będzie można przekonać się już w najbliższy weekend w czasie Targów Film Video Foto w Łodzi. Każdy odwiedzający stoisko firmy FoxFoto będzie mógł skorzystać z porad ekspertów przy doborze gimbala, przetestować urządzenia FeiyuTech, a także obejrzeć efekty własnej pracy na dużym ekranie. 

Posiadacze lustrzanek, bezlusterkowców oraz kompaktów będą mieli możliwość  przetestowania modeli FeiyuTech A1000 i A 2000, kompatybilnych z kamerami i aparatami o wadze odpowiednio - 1kg i 2kg.

Zaprezentowane zostaną także gimbale do kamer kamer sportowych - ręczny G5 i WG2 z możliwością mocowania do kasku, kierownicy czy szelek piersiowych. W akcji sprawdzić będzie można także nowy G5 GS kompatybilny z kamerami Sony Action Cam. 

Każdy posiadacz smartfona będzie miał szansę odkryć nową jakość filmowania za pomocą poręcznego SPG oraz najnowszego urządzenia FeiyuTech, czyli Vimble 2. Ten ostatni, to wyjątkowe połączenie gimbala i selfie sticka, który pozwala na kręcenie niepowtarzalnych relacji live i jeszcze większą kreatywność przy szukaniu  ciekawych kadrów.

Stoisko z produktami FeiyuTech zlokalizowane będzie na stanowisku C-10 w Hali Expo, przy al. Politechniki w Łodzi.

Informacji o gimbalach FeiyuTech szukaj  na stronach:

www.feiyu-tech.pl

www.instagram.com/feiyutech

www.facebook.com/FeiyuTechPolska

Informacja prasowa : Snow PRRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Snow PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »