Technologie » Komputery

Gioteck TX30 Megapack PS4 - headset dla fanów konsol Sony

Gioteck TX30 Megapack PS4 - headset dla fanów konsol Sony
Zobacz więcej zdjęć »
Wygodny, dobrze wykonany i trwały - taki według wielu osób powinien być dobry zestaw słuchawkowy. Dla tych, którzy dodatkowo chcieliby, aby nie nadszarpnął on domowego budżetu, firma Gioteck przygotowała model TX30 Megapack PS4.

Gioteck TX30 Megapack PS4 to zestaw słuchawkowy stworzony z myślą o posiadaczach konsol PlayStation 4. Jest to konstrukcja, która ma wyróżniać się trwałością, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Aby to osiągnąć, projektanci zdecydowali się na wykorzystanych m.in. stali i polipropylenu. Na liście zastosowanych materiałów znalazła się również alcantara, którą wyłożono pałąk i nauszniki. Dzięki temu użytkownicy mają zyskać komfort podczas długich sesji, a całość powinna być odporna na zużycie i łatwa w utrzymaniu.

 

Wewnątrz muszli znalazły się 40-milimetrowe przetworniki, które odpowiadają za precyzyjne odwzorowanie sceny i przekazanie szczegółów niezbędnych podczas rozgrywek. Komunikacja z innymi graczami jest domeną zlokalizowanego na przewodzie mikrofonu. Sprzęt wspiera technologię Lucid Chat, dzięki której niepożądane efekty takie jak pogłosy czy sprzężenie zwrotne mają być przeszłością. Na pokładzie nie zabrakło przycisku, którym można wyciszyć mikrofon. O tym, czy w danej chwili jest on aktywny informuje z kolei podświetlenie.

 

 

Zestaw słuchawkowy Gioteck TX30 Megapack PS4 jest już dostępny sklepach. Osoby, które chciałyby go kupić powinny przygotować około 120 złotych. Do wyboru jest kilka wariantów kolorystycznych, a sam producent przygotował, dla zainteresowanych, krótki spot prezentujący urządzenie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »