Firma » Biznes

Globalworth z trzema statuetkami w CIJ Awards 2021

Globalworth z trzema statuetkami w CIJ Awards 2021
Zobacz więcej zdjęć »
Czołowy inwestor i zarządca biurowy w Europie Środkowo-Wschodniej, Globalworth, oraz założona przez niego Fundacja Globalworth, wygrały w trzech kategoriach konkursu CIJ Awards Poland 2021: Best Commercial Asset Management Company, Best Office Property Management Company oraz Best CSR.

CIJ Awards to najdłużej odbywający się w Polsce konkurs branży nieruchomości, organizowany od ponad 20 lat przez branżowy magazyn CIJ Europe. Wręczenie nagród podczas tegorocznej edycji miało miejsce 4 listopada w hotelu Raffles Europejski w Warszawie. Globalworth zdobył dwie statuetki w kategoriach Best Commercial Asset Management Company oraz Best Office Property Management Company, a założona przez firmę Fundacja Globalworth w kategorii Best CSR Act za projekt wspierający Centrum Zdrowia Dziecka.


Serdecznie dziękujemy jurorom, naszym najemcom, partnerom biznesowym i wszystkim użytkownikom naszych budynków, którzy docenili nasze wyniki i starania w zakresie właścicielskiego zarządzania nieruchomościami i aktywami oraz oddali na nas swój głos w CIJ Awards 2021. Gratuluję pracownikom Globalworth Poland, którzy przyczynili się do tych zwycięstw, ze szczególnym wyróżnieniem członków zespołów Property & Facility Management oraz Asset & Leasing Management, a także wszystkim tym, którzy dołożyli cegiełkę do fundacyjnego przedsięwzięcia w Centrum Zdrowia Dziecka. Nagrody te są najbardziej obiektywnym docenieniem naszego codziennego zaangażowania i jakości świadczonych przez nas usług.

Artur Apostoł, dyrektor zarządzający Globalworth PolandRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

aleksandra.globalworth

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »