Dom » Budownictwo

Główny najemca już wkrótce zakotwiczy w Chylonia Business Park

Główny najemca już wkrótce zakotwiczy w Chylonia Business Park
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy w Gdyni pozyskał głównego najemcę. Już tego lata do Chylonia Business Park wprowadzi się Elektronika S.A., jedna z największych w kraju hurtowni urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie oraz klimatyzacji.

Prace budowlane nad czterokondygnacyjnym zespołem budynków, składającym się z hali magazynowej wysokiego składowania (około 4500 m2 powierzchni) połączonej z obiektem biurowo-handlowym (około 2800 m2) ruszyły pod koniec 2018 roku. Obecnie kompleks jest stopniowy oddawany do użytkowania. Od lipca tego roku możliwe będzie korzystanie z powierzchni najmu. Jedną z pierwszych firm, która skorzysta z opcji wynajęcia obu części budynku jest Elektronika S.A.

 

Nowy najemca Chylonia Business Park od wielu lat działa na rynku jako bezpośredni importer, przedstawiciel i autoryzowany dystrybutor wiodących producentów chłodnictwa freonowego i glikolowego. Spółka prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną, a w jej portfolio znajduje się wiele uznanych marek. Na potrzeby swojej działalności firma wynajęła ponad 2000 m2 powierzchni w hali magazynowej oraz 1000 m2 powierzchni biurowej. Elektronika S.A. wprowadzi się do obiektu już latem, stając się głównym najemcą kompleksu.

 

– Z uwagi na rodzaj prowadzonej przez nas działalności od dawna poszukiwaliśmy nowoczesnej hali wysokiego składowania połączonej z powierzchnią biurową. Chylonia Business Park oferuje niespotykaną w tej okolicy jakość obiektu zgodną z najwyższymi, światowymi standardami logistycznymi. Kluczowa jest również bliskość centrum miasta oraz dogodne połączenie z innymi częściami kraju za pośrednictwem przebiegającej obok drogi krajowej nr 6. Liczymy, że nowy magazyn będzie dla nas impulsem do dalszego, intensywnego rozwoju – przekonują przedstawiciele Elektronika S.A.

 

Mimo pozyskania głównego najemcy, właściciele Chylonia Business Park wciąż dysponują wolnymi powierzchniami magazynowymi oraz biurowymi, które są systematycznie komercjalizowane. W celu zapewnienia obecnym oraz przyszłym najemcom bezpieczeństwa, kompleks został niedawno wyposażony w nowoczesny system wentylacji i klimatyzacji.

 

– Dziś żyjemy w zupełnie nowej rzeczywistości naznaczonej obecnością koronawirusa. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najemcom Chylonia Business Park ponadprzeciętne warunki sanitarne oraz wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania budynku. Zainstalowany przez nas system wentylacji, oparty o najlepsze urządzenia na rynku, zapewnia pełną higienę, filtrację, a także stałą wymianę świeżego powietrza, minimalizując ryzyko kontaktu z zanieczyszczeniami, smogiem oraz wirusami – mówi Marcin Janczewski, kierownik projektu WRI Investment.

 

Więcej informacji o obiekcie można znaleźć pod adresem: http://www.chylonia.com .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ProjektKomunikacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »