Motoryzacja » Transport

GLS Poland partnerem najważniejszych wydarzeń żużlowych na świecie [VIDEO]

GLS Poland partnerem najważniejszych wydarzeń żużlowych na świecie [VIDEO]
Zobacz więcej zdjęć »
Firma kurierska GLS Poland została oficjalnym partnerem FIM Speedway Grand Prix 2018 i nowego formatu mistrzostw świata Monster Energy FIM Speedway of Nations. Tym samym po raz kolejny wspiera polski żużel i związane z nim wydarzenia.
GLS Poland, lider jakości w europejskiej logistyce przesyłek, został oficjalnym partnerem polskich spotkań FIM Speedway Grand Prix 2018, a także oficjalnym partnerem Monster Energy FIM Speedway of Nations, którego finał odbędzie się w czerwcu w Polsce.

 

- Sport jest nam bardzo bliski. Już drugi sezon jesteśmy Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski. Chcemy być z zawodnikami nie tylko podczas meczów towarzyskich, ale również w trakcie najważniejszych rozgrywek. To dla nas ogromna radość, że możemy wspierać FIM Speedway Grand Prix 2018, a także nowy format mistrzostw świata, jakim jest Monster Energy FIM Speedway of Nations. Jestem przekonany, że gdy oczy całego świata będą skierowane na Polskę, zawodnicy dostarczą kibicom wiele pozytywnych emocji - mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland.

 

ZOBACZ VIDEO – TOMASZ KROLL O DECYZJI WSPARCIA ŻUŻLOWYCH WYDARZEŃ

 

Spotkania FIM Speedway Grand Prix 2018 odbędą się w trzech polskich miastach: Warszawie (12 maja), Gorzowie (25 sierpnia) i Toruniu (6 października). Z kolei gospodarzem finału Monster Energy FIM Speedway od Nations jest Wrocław – mecze już 8 i 9 czerwca 2018 roku Rywalizować będzie 15 żużlowych reprezentacji narodowych, składających się z dwóch zawodników oraz jednego zawodnika rezerwowego. Polacy, gospodarz zawodów, mają zagwarantowane miejsce w finale. Firma kurierska GLS Poland była już partnerem Drużynowego Pucharu Świata - Monster Energy FIM Speedway World Cup w 2017 roku.

 

Swojego zadowolenia z partnerstwa nie kryje Torben Olsen, Managing Director, FIM Speedway World Championships: - Cieszymy się z kontynuacji współpracy z GLS Poland w 2018 roku oraz coraz szerszego zaangażowania firmy. Doskonale wspiera speedway w Polsce, gdzie nasze flagowe wydarzenia spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Jestem pewny, że marka skorzysta na takiej obecności. Nie możemy się doczekać, aby powitać GLS na naszych eventach odbywających się w Polsce.

 

ZOBACZ VIDEO – TORBEN OLSEN O WSPÓŁPRACY Z GLS POLAND

 

W ramach dwuletniej umowy GLS Poland ma prawo do posługiwania się tytułem „oficjalnego partnera FIM Speedway Grand Prix 2018” oraz „oficjalnego partnera Monster Energy FIM Speedway of Nations 2018”. Logotyp firmy kurierskiej będzie obecny na banerach reklamowych i ekranach podczas wydarzeń, na ściankach podczas konferencji prasowych, jak również w programach meczowych. Dodatkowo firma dostarczy na miejsce rozgrywek trofeum FIM Speedway Grand Prix i puchar FIM Speedway of Nations. GLS Poland zaangażuje się również w relacje z publicznością zapewniając atrakcje specjalne przed lub w trakcie meczów.

 

GLS Poland i Grupa GLS

GLS Poland to spółka-córka General Logistics Systems B.V. (z siedzibą w Amsterdamie). GLS świadczy niezawodne, wysokiej jakości usługi kurierskie, logistyczne oraz ekspresowe dla ponad 240 000 Klientów. “Lider jakości w europejskiej logistyce przesyłek” to główna zasada działania GLS, a zrównoważony rozwój to jedna z podstawowych wartości. Dzięki własnym spółkom oraz partnerom Grupa stworzyła sieć obejmującą 41 państw Europy i 7 stanów USA. Ponadto, dzięki umowom partnerskim, GLS dysponuje także połączeniami globalnymi. Infrastruktura GLS to 62 centralne sortownie oraz ponad 1 000 oddziałów, dzięki niej GLS jest jednym z wiodących operatorów logistycznych w Europie. Ponad 17 000 pracowników obsługuje rocznie 508 milionów paczek. Każdego dnia około 26 000 pojazdów wyrusza w trasę dla GLS. W roku fiskalnym 2016/2017 obroty GLS wyniosły 2,5 miliarda euro.

 

Więcej informacji:

https://gls-group.eu/PL/pl/home

http://www.polskizuzel.pl/

 

Kontakt dla mediów:

Małgorzata Markowska

GLS Poland

+48 695 354 791

malgorzata.markowska@gls-poland.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 98872 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )