Technologie » Internet

Gniew ma już swój pierwszy hotspot Wi-Fi

Gniew ma już swój pierwszy hotspot Wi-Fi
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 września mieszkańcy Gniewu – w szczególności ci spędzający czas aktywnie – mogą korzystać z darmowego hotspotu Wi-Fi, który został zamontowany w hali widowiskowo-sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie.
To pierwszy darmowy hotspot w Gniewie, więc to wydarzenie zapisze się nie tylko w historii Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie, ale również w historii całego miasta. Jak w ogóle doszło do tej inwestycji? Hotspot Wi-Fi dla mieszkańców Gniewu postanowiła zasponsorować firma Geckonet z Nowego, a więc operator telekomunikacyjny, który świadczy usługę dostępu do Internetu w Gminie Gniew i gminach ościennych.

Teraz osoby, które przesiadują na trybunach hali widowiskowo-sportowej mogą korzystać z Internetu również poza domem. W przerwie pomiędzy ćwiczeniami, czy też podczas wydarzenia sportowego, ludzie mogą sprawdzać wiadomości e-mail, korzystać z komunikatorów Internetowych, logować się na portale społecznościowe i wiele więcej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sasage

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »