Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Gnomeo i Julia. Krasnalove story w Bonarce

Gnomeo i Julia. Krasnalove story w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Bohaterowie przeboju filmowego „Gnomeo i Julia” powracają na wielki ekran. Premiera animowanej komedii jest okazją do wspólnej zabawy także w krakowskiej Bonarce. Spotkanie z zakochanymi krasnalami, a przy okazji szansa na wyjazd na wycieczkę do Londynu, już w sobotę, 17 marca (godz. 11:00-18:00).

Odwiedzający Bonarkę mogą liczyć na przednią zabawę, konkursy z nagrodami oraz znakomite aktorskie przedstawienie muzyczne dla dzieci. Oto pełna lista sobotnich atrakcji w Bonarce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- cztery odsłony aktorskiego przedstawienia muzycznego „Krasnalove Story";
- Gnomeo i Julia - wesołe spotkania z głównymi bohaterami filmu (w tym wspólne zdjęcia, zabawa);
- konkursy z nagrodami na głównej scenie;- warsztaty plastyczne: dzieci wspólnie z animatorami pomalują krasnale ogrodowe;
- „Zostań krasnalem" - fotobudka; w niej dzieci będą mogły zrobić sobie szalone krasnalowe zdjęcia poprzedzone kolorowym wizażem, który przemieni je w... krasnale;
- strefa zadań plastycznych (kolorowanki, szarady, zabawy plastyczne) oraz superkonkurs rysunkowy (dzieci rysują plakat reklamujący przedstawienie „Krasnalove Story").

To właśnie w konkursach są do wygrania super nagrody: rodzinne pakiety biletów na film oraz - nagroda główna - wspomniana czteroosobowa wycieczka do Londynu śladami Gnomea i Julii. W programie są m.in.: odwiedziny w Muzeum Sherlocka Holmesa, tradycyjna londyńska herbatka o 17:00, obiad w słynnej dzielnicy China Town, wizyta w Kew Gardens, wizyta w ogrodach Pałacu Buckingham, wizyta w Tower Bridge.

Finalista każdego ze spotkań na szczeblu lokalnym zostanie nagrodzony rodzinnym pakietem (dla 4 osób) biletów na film „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali" oraz weźmie udział w ogólnopolskim finale, w którym nagrodą jest wycieczka.

Organizatorem konkursu jest dystrybutor filmu - United International Pictures, który pokryje wszystkie koszty związane z wycieczką, wraz z podatkiem. Zwycięski plakat zostanie opublikowany na stronie www.tylkohity.pl. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wielu 4-10 lat.

W najnowszej komedii „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali" bohaterowie mierzą się z zagadkowym zniknięciem swoich przyjaciół - krasnali ogrodowych. Ponieważ jednak tajemnica jest mroczniejsza, niż przypuszczali, z pomocą przyjdzie im niezastąpiony, niepowtarzalny, one and only - Sherlock Gnom. A jak wiadomo, z nim żartów nie ma. To znaczy są. Jest ich całe mnóstwo. Film na ekranach kin od 16 marca.

BONARKA CITY CENTER I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii. Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest TriGranit Corporation.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »