Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

GO GREEN z Centrum Handlowym RONDO

GO GREEN z Centrum Handlowym RONDO
Zobacz więcej zdjęć »
3, 2, 1 … GO GREEN! W dniach 24-26 maja Centrum Handlowe RONDO zaprasza na „zielony” weekend pełen roślinnych atrakcji!

W programie m.in. porady ogrodnicze udzielane przez ekspertki ze Schroniska dla Roślin, akcja wymiany roślin oraz promocja, podczas której zakupy w Centrum będą nagradzane kwiatowymi upominkami.

Na trzy dni Centrum Handlowe RONDO zamieni się w królestwo roślin z akcją z nagrodami przygotowaną z myślą o wielbicielach kwiatów. Klienci, którzy w dniach 24-26 maja zrobią zakupy za minimum 100 zł (w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii, można łączyć maksymalnie dwa paragony) i okażą dowód/dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji, otrzymają w prezencie skrzydłokwiat – doniczkową roślinę pokojową o pięknych liściach i równie dekoracyjnych kwiatostanach. Liczba upominków jest ograniczona, a jedna osoba może odebrać maksymalnie jedną roślinkę.

Dodatkową atrakcją wydarzenia będą roślinne wykłady i porady dla ogrodników amatorów realizowane w dniach 25-26 maja przez ekspertki ze Schroniska dla Roślin. Uczestnicy wydarzenia poznają zasady dotyczące pielęgnacji roślin oraz udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach (schnięcie, żółknięcie liści, czarne plamy itp.), a także najpopularniejsze choroby roślin (grzyby, insekty). Wykłady odbędą się w następujących dniach i godzinach:

·        sobota 25 maja – godz. 14:00, 15:30, 17:00,

·        niedziela 26 maja – godz. 11:30, 13:00, 14:30.

Uzupełnieniem weekendowych atrakcji będzie akcja wymiany roślin. Każdy, kto przyniesie do CH RONDO niechcianą zdrową roślinkę otrzyma w zamian nową sadzonkę.

„GO GREEN w CH RONDO to wydarzenie dla miłośników roślin, dla których przygotowaliśmy porady ogrodnicze oraz nietypową akcję pozwalającą wymienić niechcianą roślinę na całkiem nową sadzonkę. W tej niezwykłej kwiatowej scenerii będziemy także nagradzać naszych klientów za regularne zakupy w CH RONDO. Wystarczą zakupy za minimum 100 złotych, aby odebrać kwiatowy upominek, który będzie ładną dekoracją domu tej wiosny” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. Toys „R” Us, GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

 

APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »