Dom » Architektura

Godło Super Marka 2018 dla Baltic Wood

Godło Super Marka 2018 dla Baltic Wood
Zobacz więcej zdjęć »
Baltic Wood S.A., producent podłóg z naturalnego drewna, zajął pierwsze miejsce w plebiscycie konsumenckim "Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma". Firma została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem - godłem Super Marka 2018 w kategorii: Podłogi drewniane.
Plebiscyt "Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma" organizowany jest przez Forum Biznesu i magazyn Biznes Trendy pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii PAN od 9 lat. Jego celem jest wyłonienie najbardziej dynamicznych i rozpoznawalnych firm na polskim rynku. Otrzymany przez producenta podłóg Baltic Wood tytuł "Super Marka 2018" jest uhonorowaniem wysokiej pozycji marki w plebiscycie w ostatnich latach. Prestiżowe wyróżnienie przyznano na podstawie badań rynkowych, dotyczących obecności i rozpoznawalności poszczególnych marek na polskim rynku. Przedmiotem analiz były m.in. pozycja rynkowa, jakość produktów lub usług, a także zaufanie klientów. Baltic Wood uzyskał najlepszy wynik i zajął pierwsze miejsce wśród firm - producentów podłóg drewnianych w Polsce.

- Wysoka pozycja w rankingu konsumenckim i uzyskany tytuł Super Marka 2018 jest dla nas wielkim wyróżnieniem, ale i zobowiązaniem do dalszej pracy na rzecz najwyższych standardów jakości - powiedział Rafał Zawierucha, prezes Baltic Wood S.A.- Jesteśmy dumni z faktu, że projektowane przez nas podłogi o wysokiej trwałości, dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestorów, cieszą się nieustającym uznaniem, a klienci doceniają nasze zaangażowanie w tworzenie solidnej i godnej zaufania marki.

 

Firma Baltic Wood jest jednym z największych producentów podłóg z drewna naturalnego, budującym silną pozycję w Polsce, a także na zagranicznych rynkach. Trójwarstwowe podłogi drewniane z Jasła są doceniane przez użytkowników na całym świecie i zdobywają prestiżowe nagrody. Obecnie firma realizuje sprzedaż przez sieć ponad 350 profesjonalnych partnerów na wszystkich kontynentach. Katalog produktów obejmuje kolekcje podłóg, takich jak m.in. ponadczasowy, ręcznie postarzany Timeless Collection - wyróżniony tytułem Innovations@Domotex na Międzynarodowych Targach Domotex, NoLimits Collection z ultra-grubą warstwą drewna szlachetnego, czy inspirowaną modnymi tkaninami serię podłóg Jeans Collection - wyróżnioną tytułem Inspiracja Roku 2017.

- Utrzymanie wysokiej pozycji rynkowej, budowanie pozytywnego wizerunku marki oraz dalszy rozwój technologii produkcji to kluczowe elementy globalnej strategii rozwoju Baltic Wood - dodaje Rafał Zawierucha.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pobo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 78691 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )