Kultura, sztuka » Kultura

Gojaba.com Polska - od teraz drugi największy internetowy rynek dla książek w Polsce

Gojaba.com Polska - od teraz drugi największy internetowy rynek dla książek w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Gojaba.com po 9 miesiącach działalności w Polsce może pochwalić się drugą pozycją co do ilości książek oferowanych za jej pośrednictwem wśród platform handlowych. Obecnie na Gojaba.com Polska znajduje się ponad 170 tys. książek oferowanych przez niezależnych sprzedających, głównie antykwariuszy.

Gojaba.com dzięki dużej bazie tytułów antykwarycznych to miejsce szczególnie dla miłośników rzadkich i trudno dostępnych książek. Obecnie za pośrednictwem  5 wersji językowych serwisu Gojaba.com można wybrać spośród ponad 1.5 miliona tytułów.

Gojaba.com jest platformą handlową dla książek nowych, używanych i antykwarycznych łączącą kupujących książki  z niezależnymi sprzedawcami. Serwis w Polsce działa od lipca 2008 roku; dostępne są również wersje dedykowane dla Szwecji, Rosji i Brazylii, a także międzynarodowa wersja w języku angielskim.
Gojaba.com jest niezależną spółką należącą do AbeBooks - międzynarodowej, internetowej platformy handlowej dla książek nowych, używanych, rzadkich i o wyczerpanym nakładzie posiadającej wersje dedykowane dla: Ameryki Północnej, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii i Włoch.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Gojaba.com
http://www.gojaba.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »