Kultura, sztuka » Kultura

Goplana Break partnerem spektaklu „Chcesz się bawić? Zadzwoń”

Marka Goplana nawiązała współpracę z Teatrem Fabryka Marzeń. Przez najbliższy rok będzie sponsorować sztukę „Chcesz się bawić? Zadzwoń”. To pierwsza inicjatywa marki w sferze kultury. Premierowy pokaz spektaklu odbył się 17 grudnia w Warszawie.

Goplana Break inwestuje nie tylko w rozwój produktowy marki. Brand został właśnie sponsorem sztuki „Chcesz się bawić? Zadzwoń”. Spektakl produkuje Teatr Fabryka Marzeń, który odpowiada za sukces takich tytułów jak „Szalone nożyczki”, czy „Mayday2”. Współpraca ma charakter całoroczny, Goplana Break będzie obecna na wszystkich granych spektaklach.

 

 „Chcesz się bawić? Zadzwoń” to komedia pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd. Pierwsze pokazy przedpremierowe zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność. W obsadzie zobaczymy m.in.  Michała Koterskiego, Annę Powierzę czy Marka Włodarczyka.

 

Na rok 2019 zaplanowano blisko 100 spektakli, których słodkim sponsorem będzie Goplana Break. Marka pojawi się na materiałach promujących sztukę, w tym na ściance sponsorskiej, zaproszeniach, plakatach oraz ulotkach. Słodkie upominki od Goplany Break w postaci eleganckich koszy otrzymają aktorzy zaangażowani w spektakl. Nie zabraknie również produktów do degustacji dla gości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »