Dom » Nieruchomość

Górczyńska 46 otwiera podwoje

Górczyńska 46 otwiera podwoje
Zobacz więcej zdjęć »
Najbliższa sobota 19 października w inwestycji Górczyńska 46 upłynie pod znakiem drzwi otwartych. Będzie to okazja by odwiedzić zrealizowany już obiekt, zapoznać się z układem mieszkań, standardem ich wykończenia, a także osobiście odebrać rabat na swoje mieszkanie w tej lokalizacji.

W zrealizowanym już obiekcie firmy SAP-PROPERTY dostępne są mieszkania przygotowane w standardzie deweloperskim oraz pod klucz. W najbliższą sobotę do dyspozycji przybyłych gości będą doradcy kredytowi, a także pracownicy biura sprzedaży, którzy oprowadzą klientów po inwestycji. – Zorganizowany na Górczyńskiej 46 Dzień Otwarty odbywa się pod hasłem „Sobota najniższych cen”. Tylko tego dnia dokonując rezerwacji lokalu, można nabyć mieszkanie z upustem sięgającym nawet 35 tys. złotych. Oferta jest tym bardziej kusząca, że lokale są gotowe do odbioru, a więc można się do nich wprowadzić zaraz po zakupie – mówi Marcin Witkowski, dyrektor regionalny SAP-PROPERTY Sp. z o.o. Budynek dostępny będzie dla zwiedzających w godzinach od 10 do 16.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Górczyńska 46 to inwestycja, która składa się ze 113 mieszkań o powierzchni od 43 do 144 m.kw. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. Do lokali parterowych przynależą ogródki. Prócz mieszkań dwu- i trzypokojowych, deweloper w swojej ofercie posiada również duże lokale, nawet cztero- i pięciopokojowe. W inwestycji znaleźć można również mieszkania dwupoziomowe położone na ostatnich dwóch piętrach budynku. Przynależą do nich tarasy na dachu budynku, z których rozpościera się widok na panoramę miasta. Lokale w Górczyńskiej 46  można nabyć już od 4968 zł brutto za m.kw. Dodatkowo pod budynkiem znajduje się  dwupoziomowa hala garażowa.

Górczyńska 46 może zaoferować swoim mieszkańcom przylegający do budynku ogrodzony teren zielony z ławkami i placem zabaw. Wszystko jest do wyłącznej dyspozycji lokatorów. Dodatkowo na ostatniej kondygnacji inwestycji ulokowany został Klub Mieszkańca – specjalnie wydzielone duże pomieszczenie z tarasem widokowym na panoramę Poznania. Ponadto na parterze budynku działają już żłobek i przedszkole.

 

Górczyńska 46, to jedna z trzech inwestycji SAP-PROPERTY w Poznaniu. Deweloper zrealizował również dwa etapy Dworu Marcelin położonego na Starym Grunwaldzie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Michał Bachorz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »