Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Gotuj z Janem i wygrywaj nagrody!

Gotuj z Janem i wygrywaj nagrody!
Zobacz więcej zdjęć »
Dla wszystkich pasjonatów gotowania marka Jan Niezbędny przygotowała konkurs, w którym można pochwalić się swoimi zdolnościami kulinarnymi i wygrać bardzo atrakcyjną nagrodę – warsztaty CookUp w Warszawie.

Konkurs odbywa się na oficjalnym profilu marki na Facebook’u. Zasady są bardzo proste: wystarczy podzielić się w komentarzu pod postem konkursowym zdjęciem i przepisem na popisową potrawę, którą chciałoby się zachwycić jury MasterChef TVN podczas 8 edycji programu.

Nie ma ograniczeń dotyczących rodzaju potrawy - może być to danie obiadowe, deser, przekąska - wszystko zależy od pomysłów uczestników. Organizatorzy zapewniają, że przy wyłanianiu laureatów  liczyć się będą dla nich przede wszystkim oryginalność, kreatywność i perfekcyjne wykonanie.

Ogłoszenie wyników nastąpi 26 listopada na oficjalnym profilu marki Jan Niezbędny na Facebook’u. Do wygrania jest 10 voucherów na wybrane warsztaty kulinarne CookUp w Warszawie (ważne do końca czerwca 2020 r.). Zwycięzcy będą mogli zdecydować się między innymi na warsztaty: Zero Waste Cooking, Kuchnia peruwiańska czy też Ramen.

A Ty? Czym zaskoczyłbyś jury?

Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada. Szczegóły oraz regulamin dostępne na profilu marki na Facebook’u.

 

 

O marce

Jan Niezbędny gości w polskich domach już niemal 19 lat. Przez ten czas zdobył niekwestionowany tytuł lidera branży artykułów gospodarstwa domowego i przede wszystkim, sympatię konsumentów. Marka stale poszerza ofertę wprowadzając kolejne innowacyjne produkty, które mają sprawić, że codzienne obowiązki staną się znacznie  prostsze i przyjemniejsze. Wszystko zgodnie z  mottem „Żyj wygodniej!”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszka.robak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »